Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek össze akarnak...

Szerintetek össze akarnak minket hozni, vagy csak ugratnak?

Figyelt kérdés

Munkahelyen kettőnknek nincsen párja és már egy ideje a többiek célozgatnak olyasmira, hogy mi ketten együtt.

Szerintetek csak hülyéskednek, vagy így probálnak összehozni minket?


Akivel össze akarnak hozni, annak a viselkedését nem tudom mire vélni. Néha látszik az arcán a vonzalom és másodperceking ragyogó szemmel nézzük egymást, máskor meg teljesen semleges (általában akkor mikor nyitottabb vagyok felé).

Szerintetek?

Mit tegyek?

Hogyan derítsem ki?


2017. márc. 17. 19:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is olyan vagy, hogy leülsz és várod a sült galambot, álmodozol, hogy mi lenne ha...

Elárulok egy titkot, nem álmodozni kell, oda kell menni, és beszélgetni vele, kezdeményezni, ne arra várj, hogy a lány menjen majd oda hozzád és ő szedjen fel téged.

Mi lehet a legrosszabb ami történik? Kapsz egy nemleges választ, leráz... de ha mégis sikerül? Akkor pedig lesz egy barátnőd, viszont ami biztos, ha nem próbálod meg, akkor bánni fogod idővel.

2017. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!