Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az a lány/fiú, akihez...

Milyen az a lány/fiú, akihez szívesen odamész beszélgetni, ismerkedni, és ki az akihez biztosan nem? 16/F

Figyelt kérdés
Én a vidám, bájos lányokat preferálom jobban, az extrém külsejűek, nagyon fiús lányok inkább taszítanak. Ti, hogy álltok ezzel?
2017. márc. 17. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan lányokhoz, akik megközelíthetőnek tűnnek. Ezt ránézésre tudom csak megmondani. Külsőre mindegy, csak ne legyen igénytelen vagy fiús.
2017. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én senkihez nem megyek oda.
2017. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A valamilyen sötét szubkultúrához tartozókkal szívesen beszélek, viszont az ilyen emberek nagyrésze vagy introvertált vagy szimplán érdektelen, így manapság kezdek leszokni az ismerkedésről. Az is zavar, hogy mindig azt hiszik párkapcsolati célból szólítom le őket, ami elég kínos, mivel nem így van. :D
2017. márc. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!