Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pasiknak tényleg a kicsit...

A pasiknak tényleg a kicsit teltebb nők jonnek be? Vagy csak a nők nyugtatjak magukat ezzel? Leirnatok hogy nektek vékonyabb nok jonnek be vagy olyanok akiken van mit fogni? Korral írjátok legyszi

Figyelt kérdés
2017. márc. 17. 22:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem a teltebb alkat tetszik

szexuálisan nagyon vonzó, meg ölelésnél is előny

DE nem ez a döntő, nekem a nagyon kedves belső a legfontosabb :)


24F

2017. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán mérvadó, ha a személyisége megfog, édesmindegy hogy milyen az alkata. De ha muszáj választani, inkább legyen kicsit teltebb mint vékonyabb.

26/f

2017. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%

Ezzel csak a nok altaltjak magukat.


A ferfiak 80%-anak a sportos, vekony csajok jonnek be, nyilvan nem a botsaskak, hanem az egeszseges kinezetuek.


A maradek velemenyere meg nem adunk :)


Nezz meg milyen csajok vannak a ferfiaknak szolo ujsagokban, honlapokon. Mondjuk bongeszd egy kicsit a player.hu-n a napi csaj rovatot. Hany telt not talaltal?


Na ugye.


40F

2017. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Nekem olyanok tetszenek, akiken van mit fogni.
2017. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

Hiába pontoztátok le a 3-as pasit,igaza van.

A legtöbb férfinek (ő mindegy milyen alkat)- a csinos nők jönnek be.

Ez van,persze beérik szex terén teltebb nővel is-de barátnőnek feleségnek a csinosabbakat választják.

/N.

2017. márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

# 3


Ok, hát aki 40 évesen ott tart, hogy agyonretusált player csajrovatát hozza fel, mint szintet, az azért elég kínos, talán 14 évesen még elmenne.


Kérdező attól függ mi a telt?

Mindenkinek más, van olyan haverom, aki tényleg szereti a kövérkés nőket (és most itt ne a simán teltre gondolj), én meg inkább a vékonyabbakat preferálom.

2017. márc. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat es persze mindenkinek mas tetszik tudom, csak kíváncsi voltam a velenyekre! :) Mert sokszor azt latom, hogy azt mondjak azok a nők jonnek be akiken van mit fogni aztan megis csak a vékony nőkhöz mennek oda :)
2017. márc. 18. 00:45
 8/20 anonim ***** válasza:
59%
Én azokat a lányokat nézem akik teltek, imádom a nagy fenekeket! Vékony sportos... blabla az összes lány tök egyforma ebbe a kategóriába!
2017. márc. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%

#5 Ki mondta, hogy csak a vékony nők lehetnek csinosak?


Egy telt nőnek is lehet jó alakja és szebb is lehet az arca, mint egy vékonynak!

2017. márc. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Alapvetően hülyeség a kérdés, tekintve hogy nem létezik "a pasik" és "a nők" kategória. Mindenkinek más tetszik.


Másrészt megint mi számít "teltebb" alaknak?

2017. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!