Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a 3 kedvenc sorozatod...

Melyik a 3 kedvenc sorozatod és/vagy filmed? Miért szereted őket?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk inkább a sorozatoknál, filmből rengeteg van. Chuck, Breaking Bad, Vámpírnaplók, Dexter. Tökéletes kikapcsolódás mindegyik, tökéletes történettel és szereposztással. Amikor ezeket nézem, akkor arra az időre kb. megszűnik létezni az összes gondom. Nagyjából ennyi.
2017. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sorozatok:

1, Dokik; 2, Doki; 3, A nevem Earl: azért szeretem, mert emberközpontúak, az első kettőnek pedig mindig van valami tanulsága.

Film:

1, A jövő kezdete; 2, Straight Story - Az igaz történet; 3, Hullámok hercege: imádom őket, aki megnézi őket, rájön az okára.

2017. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1, Walking Dead - mert nagyon jól bemutatja, hogy egy esetleges világvége esetén az emberek jelentik az emberekre a legnagyobb veszélyt. + kb ez eddig az egyetlen sorozat, ami a 7. évadjában se merült ki.


2, The 100 - pusztán mert szórakoztat. Amúgy elég hülyeség ha jobban belegondol az ember.



filmekből Alien quadrológia, + prométeusz.. mert hiába 20 éves a film és hiába láttam már 15x és fújom kívülről, kb bármikor elő tudom venni és végignézni 16.jára is unalom és elalvás nélkül.

2017. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Fura összeállítás lesz, de


-Family Guy, mert vicces, sokszor nagyon beteg, jókat lehet rajta röhögni és úgy parodizálja ki az embereket, ahogy én is tenném.


-Hazajáró, már amikor végre nem a faluban pálinkáznak, hanem elindulnak túrázni, ugyanis én is szeretek menni, és ötletet adnak, merre menjek majd el.


-a harmadik pedig egy film, a Csillagok között, mert érdekes a történet, elgondolkodtatott és a látvány is már-már lélegzetelállító.

2017. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A csillagok közöttet én is imádom:)
2017. márc. 19. 14:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az egyik legmélyrehatóbb filmek egyike:)
2017. márc. 19. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:

1. Breaking bad

2. Trónok harca

3. Better call Saul


És még tudnám sorolni őket, de csak 3 at lehet megnevezni. A Breaking bad zseniális, bízom benne, hogy lesz folytatása egyszer.

2017. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én olyan sok (már több száz) filmet és sorozatot láttam, hogy nem tudok dönteni a rangsorolásnál, de írok pár olyat, amit imádok:

-ez egy anime: Attack on Titan - nekem maga a világa tetszik. Oké, rengetegen meghalnak benne. De ez hozzá tartozik. Az is izgalmassá teszi, hogy nem tudod, hogy ki marad életben. Amúgy ez manga alapján készült.

-másik anime: Yuri!!! on ICE - azért szeretem, mert rengeteg benne az érzelem, és nagyon bele lehet élni magunkat a szereplők helyébe. Mivel ebben műkorcsolyázók vannak, ezért a végén már dönteni sem tudtam, hogy kinek akarom az aranyat, mivel mindenki megérdemelte valamiért. Egyébként ez yaoi, de ennek ellenére nagyon jól meg van csinálva. Érdemes megnézni!

-kroeai sorozat: Strong Woman Do Bong Soon - ez egy most is futón sorozat. Nekem nagyon tetszik benne a főszereplő nőnek a személyisége. Ez a sorozat rengeteg humort is tartalmaz, sokat lehet rajta nevetni.

Egyébként szeretem az olyan filmeket is, amin lehet egy kicsit sírni: néha jó kiengedni a hétköznapok fáradt gőzét!

Még rengeteg sorozat és film kavarog a fejemben: olyan sok, hogy nem tudom eldönteni, hogy melyiket emeljem ki, ezért inkább most abbahagyom az írást. Remélem tudtam válaszolni a kérdésedre!

2017. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sorozatok: Game of Thrones, Vikings, Shameless (az amerikai változat).

Filmekről nem tudok dönteni, igazából mindig változó. :D

2017. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az éjel napal budapest, mert ojan buta mint a segem.
2018. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!