Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen napotok volt ma?

Milyen napotok volt ma?

Figyelt kérdés
Sziasztok, milyen napotok volt ma? :)

#milyen napotok #mi volt ma #hogy vagytok ma
2017. márc. 20. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Bal lábbal keltem föl és sajnos ezt mutatta a napom is. Úgy minden összejött ma,de remélem a holnapi nap jobb lesz.
2017. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia :)

Kellemes napom volt, délelőtt egy kis házimunkát csináltam, aztán átjött ebédelni a barátom. Délután sétáltunk.

(Egyikőnknek sincs hétfőnként oktatás)

Neked, kedves Kérdező?

2017. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a szokásos, pörgés 1000-el, gyakori, youtube, egy kis munka is :)

tök jó idő volt :) igaz látni alig láttam reggel, mert 20 óra gépezés után 2.5 óra alvás kevés, a szememnek pihennie kellett volna még, de elég jó nap volt összességében :)

tök sokat tanultam ma is :P és új embereket ismertem meg :)


24F

2017. márc. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ugyan olyana mint múlthéten.
2017. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tegnap éjjel mocsárrészegre ittam magam egy koncerten, úgyhogy két és fél óra késéssel estem be a melóba. Ott kellemesen elvegetáltam, és reméltem, hogy senki nem jön hozzám két méternél közelebb, mert a leheletemtől berúg.

Nagyon másnapos voltam, de mellette folyton eszembe jutottak pillanatok a koncertről, szóval összességében jó napom volt. Neked? :)

2017. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Clay Morrow ***** válasza:
Én is bal lábbal keltem, elég szarul indult a napom, de csodák csodájára nem romlott a motivációm. Tartottam egy kis bemutatót az osztályban, ami szerintem jól sikerült, majd órák után már jobb volt minden.
2017. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem történt semmi galiba körülöttem, azonban félek egy nagyobb horderejű feladattól, ami rám vár mostanában. A nap végén 1h-s várakozás után kipróbáltam az "új" metrót :).
2017. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem csinaltam semmi ertelmeset, elutaztam videkre. Aztan fekudtem egesz nap, mert fajt a fejem. Unatkoztam es agyaltam.
2017. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es, én is ki akartam, ráadásul hármassal járok munkába, de pont az orrom előtt ment el :'(
2017. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hátfőn volt egy viszonylag kemény számonkérés délután kettőkor. Addig nem is aludtam. Ittam két monstert, hogy jobban teljesítsek, így nem tudtam aludni utána se. Elmentem futni, nekiálltam tanulni, majd elkészítettem az önéletrajzom. Kedd hajnalban, 3kor mentem aludni.
2017. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!