Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bartos Cs István hogy van még...

Bartos Cs István hogy van még életben?

Figyelt kérdés
Májzsugorral vedel meg eszi a gilisztákat évek óta, ezt nem értem. Abba nem szoktak pár hónap alatt belehalni?

2017. márc. 20. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A giliszta akármennyire is gusztustalan, biológiailag egy kifejezetten egészséges tápanyagforrás. A májzsugor meg vagy igaz, vagy nem.
2017. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Már abahagyta ezeket ha jól tudom, de itt egy régi kérdés ebben a témában:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__2..

2017. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igaz, miert ne lenne igaz? Latszik is rajta, illetve o maga mondja el. Meg miert ne lenne majzsugora ennyi vedeles utan? Az lenne a meglepo, ha nem lenne neki igazabol. csak azt nem ertem, hogy allhat fenn ennyi ideig ez az allapot. Masok nagyon gyorsan belehalnak ugy tudom
2017. márc. 20. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

giliszta nem számít.


a gond a szanax alkohollal, műanyagok, műanyagzacskó, fémek amiket elrág, stb.


Majd kap egy bélelzáródást, aztán vagy beledöglik vagy az adónkon majd meggyógyítják.


Nem lennék mondjuk fogorvos, aki a szája közelébe merészkedne!

2017. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Martin3410 ***** válasza:
31%
Él még az a selejt alkoholista szarevő csöves?
2017. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Martin3410 ***** válasza:
85%
Amúgy meg rejtély az hogy van még életben.
2017. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Úgy van még életben hogy csak a kamera előtt zabál össze minden szir szart! Nagy hantás a szarevő! Ha tényleg ilyen szarokat enne nem húzná egy hónapig sem! Az egy másik probléma hogy alkoholista, és halmozottan fogyatékos! Ez az ami meg is látszik rajta! Plussz hogy idegbeteg és depressziós! Xanax-ot és frontint zabál! Ezért néz ki 37évessen 50-nek! El fog még éldegélni pár évig! Az alkohol lassan öl!
2017. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Májcirozisa van, és Paranoid skizofrénia a betegsége, de olvassa is a saját zárojelentését a videoiban hogy a mája már meg van nagyobbodva és hogy májcirozis, a Paranoid skizofréniát is emliti ami szintén a zárójelentésén van.. Mivel ezekről a betegségekről ő nem vesz tudomást nem ismeri el őket nem él már sokáig sajnos, az önpusztitó életet egy idő után nem tudja tolerálni a szervezete pláne aki májcirozisban szenved van egy pont amikor nincs tovább:-(
2019. szept. 23. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!