Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik a kék bálna (Blue...

Létezik a kék bálna (Blue whale) öngyilkos játék az interneten?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mutatott egy cikket, amiben elvileg emiatt 5 román lány majdnem meghalt. Utánanéztem ennek a dolognak, főleg csak annyit találtam hogy valaki ad feladatokat egy f57 nevű csoportban, és az utolsó feladat hogy öld meg magad és így már 130 fiatal meghalt, páran viszont azt állítják, hogy ez hülyeség, csak a média akarja azt hogy kevesebb gyereket engedjenek az internet közelébe meg hasonlók. Ti erről mit gondoltok?
2017. márc. 22. 15:41
1 2 3 4 5 6
 1/52 Amarok Tonrar ***** válasza:
61%

Ha létezik is, jó eséllyel messze nem ennyire sötét.


[link]

2017. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim válasza:
73%
Igen, erdélyiként sajnos elmondhatom, hogy létezik. Szomorú, hogy létezik ilyen pszichopata, aki ilyenekre veszi rá a gyerekeket.
2017. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim válasza:
73%
Előző vagyok: Sőt, nem is csak interneten, telefonon keresztül is próbálkoznak.
2017. márc. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de ahhoz hogy tényleg öngyilkosság legyen belőle kell, hozzá egy hajlam.
2017. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
60%

4


Ez igaz, de elvileg nincs visszalépés, mert ha meggondolja magát az illető, akkor jön a fenyegetés.

2017. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 varga0303 válasza:
53%
Létezik de hol lehet elérni ezt a játékot?
2017. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Utolsó: VK nevű orosz facebook-szerűségen, azon belül nem tudom, mert valakik szerint amint bejelentkezel felkeresne, vagy egy csoportba kell jelentkezni, vagy írni egy posztot(nem tudom,hogy mit)
2017. márc. 27. 19:29
 8/52 A kérdező kommentje:
És ha jól tudom tényleg csak öngyilkos hajlamúak játszhatnak, mert egy "kérdőívet" kitöltetnek a jelentkezővel, amivel megállapítja a "mentor" hogy milyen pszichikai problémája van.
2017. márc. 27. 19:33
 9/52 anonim válasza:
25%
Nem értek egyet az elsővel,tényleg létezik. Le kell tölteni egy alkalmazást a VKt,ez a Facebooknak felel meg és ott van ez az f57 nevű csoport. Rina Palenkova volt az első áldozat,az ő öngyilkosággáról nagyon sok anyag van fent magyarul is. A média amúgy tényleg ezt akarja de ezzel sok mindent nem fognak elérni. Amúgy az öt lány közül csak egy volt tagja a csoportnak,ő kapta azt a feladatot,hogy tartsa vissza a levegőt és a többiek is ezt tették.
2017. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim válasza:
58%

Igen , a Kék Bálna létezik. Tényleg több mint 100 tinédzser halt már bele , a játék 50 színből áll , eleinte olyan feladatokat adnak hogy másszor fel egy magas épületre , szigetelődj el a családostól , stb. Később olyat hogy a tetováltass , vagy véss a kezedbe egy kékbánát , stb. Az utolsó szinten , az 50. szintén viszont nem írja ki hogy végigjátszotta de a játékot és bla bla bla ... Hanem arra kér hogy tartsd vissza a lélegzetelállító , akaszd fel magad , légy ér lesz öngyilkos .


Sose töltsd le , mert ha letöltöm és bejelentkezés nem engedi hogy kilépjen , ha mégis megteszem akkor megöl téged !!!

Ez nem egy játék , ez lehet bármi , csak nem nem játék...

2017. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!