Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, amikor a...

Titeket is zavar, amikor a biztonságiőr egyfolytában figyel a bevásárlóközpontban/boltban? Miért ilyenek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 12:16
 1/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Mert ezért fizetik, ez a munkája.

Kb a sarkában lihegne a főnök ha meglátja, hogy kb. lébecol, mert akkor minek fizeti?

2017. márc. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

engem nem zavar, nem akarok lopni

ez a dolguk...


24F

2017. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem zavar. Nem azért mert lopni akarok, hanem azért mert sokszor szégyen amit csinálnak.

Bent van a "kis család" alpári módon viselkednek, káromkodnak, a kis Nintendó mindent összefogdos és elforgat, de a bizti őr inkább azt nézi ahogy körömlakkot választok...

Nem egyszer volt már hasonló eset.

2017. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar.

Nekem egyszer szeretett volna nézni a táskámban. Megengedtem neki, mert nem loptam semmit. De ez milyen már?

2017. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eszre sem szoktam venni a biztonsagi oroket. Azt meg plane nem hogy figyelnek vagy nem.
2017. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyira nem zavar. Ez a dolguk, de volt már, hogy tolakodónak éreztem. Sajnos utaztam nem tudtam mit tenni nálam volt a bőröndöm a boltban. Húztam végig, eprsze megálíltottak kifelé a csipogó kapu után, hogy azért mutassam már meg. Mondtam, hogy természetesen. Felnyitottam a bőröndöt. Benne volt egy szatyorban a fehérneműm az egyik oldalon a másikon a ruhák összehajta és mondta, hogy nyissam ki a szatyrot. Mondtam, hogy csak a fehérneműim vannak, de "ő akkor is bele akar nézni". Kicsit kellemetlenül érintett, hogy nem hitt nekem és ráadásul a bugyijaim kukkolja.
2017. márc. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Amikor szinte rám mászik, annyira figyeli mit csinálok, az zavaró. A Rossmannban vásároltam anyámmal, hajfestéket választottunk és azt beszéltük melyik szín legyen.

Az őr annyira közel volt, rátapadt a hátamra, hogy megkérdeztem esetleg nem akar-e a nyakamba ülni.

Lesett mit a birka, nem mondott semmit.

Egy fiatal pics4 volt, gondolom nem rég kezdhetett, előtte még nem láttam.


Akik járkálnak és távolból néznek, azok nem zavarnak.

2017. ápr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez a dolguk hogy figyeljen. Most ránézésre hogy döntsék el hogy lopni akarazse vagy sem? Igy is rosz nekik napi 10 óráaba őrködni. Ezé van fizetve hogy figyeljen
2017. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Éva-2000 válasza:
49%
Nem értem miért csinálják. Ha már önkiszolgáló a boltok tobbsege, azért vannak, hogy szabadon válogasson az ember. Mégis ha valahol többet időzik megjelenik egy őr.Mar nincs kedvem válogatni. Nem értem. Vannak kamerák. Azok figyelnek, azt értem, nem is zavar, nem akarok lopni. De az őröket ado-vevon kuldozgetik az ember nyomába. Ráadásul olyan arcok, hogy autatikusan megfoja az ember a pénztárcáját.
2018. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!