Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most voltam a BME állásbörzén....

Most voltam a BME állásbörzén. Mi a retekért kell egy ilyen rendezvényre annyi biztonságis?

Figyelt kérdés
De tényleg biztonsági őr mindenhol, még itt is. Titeket nem zavar? Jó hogy nem elmegyek fagyizni és akkor biztonsági őr ott is. Vagy elmegyek úszni és akkor biztonsági őr van a víz alatt. Ez nem vicces valahol?
2017. márc. 23. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A börze érdekelt, vagy az ott megjelenő emberek javainak eltulajdonítása? Ha a második, akkor értem, hogy ez téged miért zavar...
2017. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 papagenou ***** válasza:
inkább örülnél, hogy vannak akik vigyáznak a bőrödre egy-egy ilyen eseményen. :)
2017. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A börze érdekelt.


Lehet a szervezőknek van tapasztalata azzal kapcsolatban hogy néha nem megy minden simán? Úgyértem néha van egy kis konfliktus? Pl. a kiállító cégek és a munkakeresők között?

2017. márc. 23. 15:45
 4/6 papagenou ***** válasza:
70%
meg az is lehet, hogy Európa szerte aggódnak a terrortámadások miatt s minden rendezvényt igyekeznek bevédeni.
2017. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Végülis az lehet.


Előírás hogy legyen egy minimális biztonságis jelenlét.

2017. márc. 23. 15:50
 6/6 anonim ***** válasza:
a részeges egyetemisták miatt
2017. márc. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!