Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az olyan filmeket mint a...

Az olyan filmeket mint a "Földlakók" miért nem adják a TV-ben?

Figyelt kérdés
Vannak csatornák amik dokumentumfilmekkel foglalkoznak (Discovery, Animal Planet stb) A természet szépségeit vagy a fizikát járják körbe, de ez a film emberségre és empátiára sarkallja az embert. Miért olyan nehéz rátalálni mégis (még interneten is)?

2017. márc. 24. 07:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert legálisnak kell maradniuk, ez az jelenti, hogy mindenféle jogdíjakat kell vásárolniuk nem kis pénzért, vagy saját maguk forgatniuk, ami megint egy vagyon. A vezetőség pedig azokra fog pénzt költeni, ami nagyobb nézettséget hoz.
2017. márc. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a média jogilag cenzúrázva van, és az ilyen emberi valóságot bemutató dokumentumfilmek csak az erős idegzetűek számára alyánlott. Az olyan gyerekek 18 évesnél fiatalabbak számára azért nem alyánlott mert mindenki máshogy reagál az emberek szörnyűségeire ( környezetszennyezés, állatkinzás, büncselekmények sokasága amik a hatóságok büntetnek). Én beletekerés nélkül végignéztem a filmet. Bár ezek után nem változtattam az étkezésemen ugyanugy szeretem a húsos ételeket is. De elgondolkodtatott ez a téma és nem értem a vágóhidakon dolgozó munkásokat miért kell kinozni az állatokat, csak annyi lenne a munkájuk hogy gyorsan elkábitják és levágják őket utánna pedig feldolgozzák és a boltokban megvesszük a termékeket, húsokat (hütöt vagy fagyasztot) Szerinten ebben a doku.entum filmben eggyesek számára élvezet az állatok rosszul sikerült elkábiltása, élve kopasztása és nyúzása stb stb.
2017. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!