Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bizonyos emberek, miért...

Bizonyos emberek, miért várnak el egy adott viselkedési formát, úgy, hogy közbe ők is szembe mennek azzal amit "képviselnek"?

Figyelt kérdés
PL. ők is káromkodnak, megszégyenítenek/kifiguráznak/kibeszélnek/lenéznek másokat.
2017. márc. 25. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Én viszonylag fiatal vagyok, de ezt én is észre vettem már pár embernél, főleg időseknél.


Néha eszembe jut pár ilyen, és akkor nem tudom sírjak vagy nevessek.


Ez egy vicc szerintem, én is tudok pár ilyen embert, nem is keveset. Hogy magyaráz valamit, ezt nem kellene, az milyen szemét dolog, azt legközelebb ő is ezt teszi.


Vicc.

2017. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos hallottad már a "Mindenki magából indul ki" mondást.És akármilyen közhelyesen hangzik,bizony így van.

Minden magunkból indul ki.Ha valaki(egy kevésbé intelligens ember) nem tud elviselni magában valamit,mi a legegyszerűbb módja,hogy megszabaduljon tőle? Kivetíti másra/másokra.Általában tudat alatt megy ez a folyamat.Az egoista emberekre jellemző,hogy nem látják saját magukat.

"Me,Myself,and I"

2017. márc. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!