Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hiszik egyes emberek,...

Miért hiszik egyes emberek, hogy egy tizenx éves lánynak/fiúnak nem lehetnek komoly problémái? Miből gondolják, hogy a kortól függ az, hogy kinek mekkora, és milyen bajai, gondjai vannak? Nem értem ><

Figyelt kérdés

2017. márc. 25. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mert empátia=0

Rosszindulat=100

2017. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez szomorú:( Nem értem miért ilyen rosszindulatúak az emberek... ><
2017. márc. 25. 18:37
 3/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
88%

Mert az emberek többsége úgy gondolja hogy problémái csak és kizárólag neki lehetnek, mindenki másé eltörpül az övéi mellett.


Fiatalon azt mondják hogy még nem ismered a világot. Öregként majd megkapod hogy a világ már nem így működik, a kettő közti időszakban meg majd jönnek a pénz és keresetbeli különbségekkel. A tipikus "mit tudsz te erről te irodában ülsz, sosem kellett dolgoznod" vagy "neked mindent alád toltak a szüleid ha így van ha nem".



Magyar ember még abban is verseng a másikkal hogy ki merül mélyebben a szarba. Ha az egyik azt mondja hogy nyakig ül a szarban, akkor a másik a fél fejét is beledugja, csak hogy ő mondhassa a nagyobbat. :D

2017. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
mert tizenevesen mi bajod lehetne?? majd 10 ev mulva kb megtudod mi is az az elet.
2017. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Egoizmus és primitívség kézen fogva.Amikor egy fizikailag felnőtt ember csak a korával tud fontossági érzést kialakítani magában.

Kedvenc mondatuk "Ez a mai fiatalság..."

2017. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,amúgy Fatal_3rror_ gyönyörűen elmondta:)

(Talán a magyarokra általánosítás kicsit túlzás volt)

2017. márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem értem, és sajnos én is ezt tapasztalom...:(

De gondoljunk bele: anyu, apu kommunizmusban nőtt fel, nagymamáink meg még az 56'ot, esetleg a II. világháború végét is megélték. Szóval valahol megértem őket.

2017. márc. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért egy pillanatra álljunk meg:D 18 éves vagyok, semmi problémám nincs az életben. Néha persze itthon vannak, de nagyjából nincs semmi. Teljesen átlagos srác vagyok. Azért az sem mindegy hogy mit tekintünk problémának. Mert az hogy otthon annya vagy apa össze veszik, vagy pénz problémák, vagy beteg család tag, ezek valós problémák. De lányoknál két dolgot figyelek meg:

-kibeszélik juliskát, juliska ezért kibeszéli őket, és máris egy fölösleges konfliktus van a semmiből

-vagy ilyen olyan jóképű csávónál nem jön össze és akkor világ tragédia van.

Én ezt a kettőt tapasztalom minden nap suliban, szerintem ezek nem valós problémák. Fiúknál:

-"szemetek a csajok", "beszélek vele már egy hónapka facebookon és most mondja nem akar semmit"

Fiúknál inkább ezt tapasztalom, meg persze vannak itt is konfliktusok amik teljesen feleslegesek. Ezek sem valós problémák.

És akkor most jön a kedvencem, ami mindkét oldalon előfordul: a párkapcsolati problémák. Persze nekem is volt kegyetlenül össze törve a szívem. Jelenleg is van párom nekem is, de nekem nincsenek problémáim. Persze vannak gondok mikor hétvégén nem tudok elmenni, de ezek megbeszélhetők, mint minden más is. Ha meg nem működik a kapcsolat akkor meg nem kell drámázni, tizenévesen ritka megtalálni az igazit, szóval nem törik össze a világ ha szakítasz vele.

Még sorolhatnám hogy mi probléma és mi nem. De szerintem mindenki érti hogy mire próbálok célozni. Persze az hogy megakarsz venni egy ruhát, vagy cipőt, vagy telót stb.. és igyekszel dolgozni, de nehezen jön össze a pénz, ez is egy valós probléma. De sokan a problémáik 90%át csak bemesélik maguknak. Nem nézek ki jól, gyenge vagyok, miért nem tudok egy normális csajt/pasit találni stb... Ezek olyan dolgok amiket az ember magának mesél be. Ha nekem, egy hülye srácnak, aki kettes matekból, egyszer bukott is, átlag testalkatú, nincs szép arca, 18 éves de alig van borostája, szülei elváltak, sokszor van anyagi gond, az első szerelmem akivel majd egy évig voltam együtt, a legjobb barátommal jött össze, szóval egy gyerekkori barátomat is elvesztettem,és még sorolhatnám... Ha egy ilyen srácnak alig vannak problémái, sőt mondhatni nincsenek is, akkor mások miért mesélik be maguknak? Én egyet értek az olyan felnőtekkel akik ezt mondják. Mindenkinek megvannak az átlag gondjai otthon. Meg annál egy kicsit több. De idegeskedni minden hülyeségen az korosztályos tulajdonság.


Tudom hogy le leszek pontozva, de azért nézzen mindenki magába hogy családi, anyagi gondokon kívül milyen problémája van? Mert azok csak magadnak csinált problémák.


Ui:

-Vidám srác vagyok. Ez miatt sok barátom és ismerősöm van suliban, és más sulikból is. Sokat beszélek lányokkal és fiúkkal is. Amiket leírtam, azokat én tapasztalom rengeteg emberen. Tudom hogy mindenkinek vannak problémái, de túl sok. Sokat el lehetne felejteni közülük szerintem.

2017. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!