Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyek határozott,...

Hogy legyek határozott, magabiztos nő?

Figyelt kérdés

Többször is olvastam meg hallottam is, hogy a fiúk szeretik a magabiztos lányokat. De mit csinaljak, hogy magabiztosnak tűnjek?

Sokszor amikornsétálok az utcán, kihúzom magam, mosolygok de még mit tudnék tenni?



2017. márc. 28. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Tegyél le valamit az asztalra, amire büszke lehetsz. Olvass sokat, alakíts ki dolgokról saját véleményt, hallgass meg másokat, de ragaszkodj a saját elképzeléseidhez. Legyél tisztában a jó - és rossz tulajdonságaiddal, fejleszd magad folyamatosan, növeld az önbizalmadat, tudd, hogy ki vagy, és milyen utat jártál be.
2017. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Ne érdekeljen mások véleménye magadat add és ha össze súgnak a hátad mögött. Csak fel a fejjel és nyugi. Legyél mindig határozott állj ki magadért. És álláspontodért ha valamit elhatároztál ne hagyd, hogy le beszéljenek róla. Menj addig amíg el nem éred a célt ;) 23 L
2017. márc. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Általában ezt úgy értik, hogy ne kívülről tűnj annak (kihúzott tartás), hanem magadban, illetve döntési helyzetben. Teszem azt ne hagyd rá a dolgokat, hogy ő a srác, legyen véleményed, lehessen veled társként együttműködni.
2017. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

"hogy a fiúk szeretik a magabiztos lányokat"


Ezt hol olvastad?

Gondolom egy olyan nő írta, akinek kissé harsány, egoista stílusa van, és úgy gondolja csakis ezért ragadnak rá a fiúk, nem pedig az xxl mellméretéért...


Nem, én nem szeretem a magabiztos lányokat, a hideg kiráz tőlük, én az olyan lányokat szeretem, akik kedvesek, szerények, mosolygósak, vékony, nőies hangjuk van, és öröm vele minden perc.


(egy fiú)

2017. márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sportolj. Azt mondják az magabiztossá tesz. Mások előtt is annak fogsz tűnni.
2017. márc. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak magabiztosnak akarj tűnni, hanem legyél is az. Ehhez meg csinálj valamit amire büszke vagy. Lehet ez sport, mindenféle nyelvtudás, egy phd vagy bármi, ami neked fontos és büszke tudsz lenni rá:)
2017. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretik a magabiztos lányokat. Üdv, egy magabiztos lány.
2017. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

4-es!

Itt az oldalon is sok olyat olvastam

Ui: én olyan lány vagyok :)


5-ös!

Már elég régóta sportolok ami meg is látszik az izomzatomon de nem lettem tőle magabiztosabb

2017. márc. 28. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!