Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire normális a kiabálás...

Mennyire normális a kiabálás otthon?

Figyelt kérdés
Szeretem őket, de őrületbe kergetnek lassan. Mindennap ugyanazok a dolgok miatt morgás, kiabálás. Ha egy áldott dolgot elszúrok félòrás morgás, kiabálás, ha valami akkor kiabálás. Teljesen idegeimre megy már a dolog. Állandò panaszkodás, kiabálás, kibeszélés. Ez mennyire természetes egy családban otthon? 18f, jobb lenne költözni?

2017. márc. 30. 21:32
 1/5 anonim válasza:
Attól függ h min megy a veszekedés.. de szerintem költözz el otthonról. hisz ha jól számolom mindjárt mész egyetemre
2017. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de nagyon sok ilyen van, olvasd csak az itteni kérdéseket, meg látom én is a környezetemben. Szóval lassan már mondható az is, hogy normális? Nem tudom... Az emberek irtó idegesek, rohannak, minden bajuk van és ordibálással adják ki a felgyűlt stresszt.

Költözz el, mert változni úgy se fognak.

2017. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A kiabálás már eleve indulatból fakad, így a problémát megoldani nem fogja, csak még rosszabb hangulatot teremt minden résztvevő számára. Rád fókuszál és téged minősít, aki elszúrta, és nem magára a problémára: hogy mit lehetne tenni annak érdekében, hogy legközelebb ne szúrd el. Így viszont a "legközelebbnek" már a gondolata is frusztrációt eredményez, ami belevisz az ördögi körbe.
2017. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Évezredes problémát feszegetsz.

Nem hiszem, hogy normális.

Szerintem Te is tudod.


Ha egy kutyára csak ordibálással lehet hatni, akkor azt szokja meg és már az ingerküszöbje fel lett tornásztatva.

Ez azt jeleni, hogy már olyan parancsokat fogad el komolyan, amit ordítva kap.


Ugyan ezt megcsinálná halkabb beszéddel is, ha arra szoktatják és arra van beállva az ingerküszöbje.


Lefele tornásztatni az ingerküszöböt sokkal nehezebb, mint felfele.


Az embereknél is hasonló.


Nekem van egy ismerősöm, aki képtelen halkan beszélni.

Először arra gondoltam - talán a hallásával lehet baj.


Kiderült, hogy otthon ezt a hangszintet szokták meg.


Az már más kérdés, hogy mindenre hangosan történik a beszélgetés, vagy csak egy bizonyos érzékeny témakörben.


Szerintem sem fog változni az otthoni verbalitás.


Ne csodálkozz, ha valaki egy más baráti körödben rád szól, hogy ne üvölts.

Mert már lehet, hogy Te is ezt szoktad meg.


Ha még nem szóltak Neked ez miatt, akkor még nem vagy fertőzött ;)


Elköltözés?

Én is erre szavaznék.

Már csak az a kérdés, hogy 18 évesen ezt a költözést hogyan tudnád kivitelezni?

Kolesz?

2017. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Minálunk ez teljesen alap, olyan, mint a levegő. Anyám, világ életben csak üvölteni tudott semmi mást. Én soha nem is akarok senkit az életembe párnak, mert így kizárhatom annak a lehetőségét, hogy egy másik nő is ugyanezt tegye.

Nem egyedi a problémád, gyakran előfordul.

2017. márc. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!