Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telt elengednetek...

Mennyi időbe telt elengednetek és elfelejtenek valakit, akit szeretettek, de neki nem volt jó és menni akart?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen megy, bár még csak hetek teltek el. Próbálom a saját életem rendezni, barátokkal lenni, kikapcsolódni, de mindig visszakúszik a fejembe. Reggel és este a legrosszabb.

Mellette gyászolok is, és ha a kettő érzés együtt rám jön, hogy miért tűntek el ők az életemből, akkor kész vagyok órákra, és semmi nem megy.


2017. márc. 31. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Kutatasok szerint atlag 3 ev, mire tul teszi az ilyenen magat TELJESEN az ember

Es tapasztalatom szerint ez teljesen helytallo, pedig nem vagyok egy "gyenge" ember (pszichologiai szakvelemeny alapjan se)

2017. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

El fog múlni, kitartás! <3

Idővel lassacskán majd jobb lesz. ÉS újra lesz a képben idővel más is egyszer csak, aki betölti majd ezt az űrt.


(a mennyi időt nem tudom, nehéz, de mindenképpen túl lassú a folyamat, főleg ha jobban szenvedsz. ez van)

2017. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz :)
2017. ápr. 2. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!