Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki joba van a rokonaival...

Mindenki joba van a rokonaival csak en nem?

Figyelt kérdés

Fb on latom pl hogy valakinek szuletik gyereke minden rokona ir oda mindent , nekem ha szuletne egy gyerekem egyik rokonom se irna a kep ala ha kiraknam.

Ti hogy vagytok ezzel? Joba vagytok a rokonaitokkal?


2017. márc. 31. 16:11
 1/5 anonim válasza:
Nekem nem is ismerőseim XD
2017. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én se vagyok jóba szinte egyikkel se...ez van..mások kedvéért nem fogok ezen változtatni, ha a sajátomért nem érdemes.
2017. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
van, amelyikükkel jóba vagyok, van amelyikükkel nem.. de ennek megvan a története
2017. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Én nagyjából egyikkel sem tartom a kapcsolatot, maximum az ilyen évi 1-2 összejövetelen, de azokat is kerülném szívem szerint.
2017. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rokonait nem választhatja meg az ember, ez amondás sajnos igaz...most azért mert valaki rokon még nem kell eltűrnőd, ha egy idióta én így vagyok ezzel, ha egy ismeretlen emberrel ugyanígy vagyok többet nem is köszönök neki, most miért kellene kötelességnek érezni hogy állandó kapcsolatba legyek a rokonaimmal, sok más embert többre tartok mint őket
2017. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!