Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kihez fordulnátok akkor, ha...

Kihez fordulnátok akkor, ha halálos fenyegetést kaptok egy mobilalkalmazáson keresztül?

Figyelt kérdés

2017. márc. 31. 22:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Pontosítok.

VK = Blue Whale alkalmazáson keresztül.

2017. márc. 31. 22:47
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az arra van, hogy rávezessen az öngyilkosságra. Minek töltessz le ilyeneket? Ha meg letöltötted mit csodálkozol rajta?
2017. márc. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Rendőrség.


De tekintve, hogy a BW egy öngyilkos játék, tehát a lényege, hogy játékos megmurdáljon a játék végére, így nagyon nem kapnék szívrohamot!

2017. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ez nem kérdés, azonnal szólnék valakinek, aki tud is kezdeni a helyzettel valamit. Mondjuk a szüleimnek, aztán a rendőrségnek.
2017. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Először is. Tegnap volt a hírekbe azóta mindenhol ezt a szart látom. Már sok

Másodszor akinek ez jelenti a szórakozást az meg is érdemli hogy be legyen félemlítve kicsit.

Harmadszor. Nem egy eset volt hogy az emberek csak azért próbálták ki hogy vajon lesz-e valami ezekből a fenyegetésekből. És ahogy várható semmi nem történt. Az fenyegetőzik aki fél vagy nem tud cselekedni. Ha ténylegesen meg akarnálak ölni én tuti nem jelenteném be.

És végül halálosan fenyegetőzni bűncselekmény. Így ha más nem a rendőrséghez lehet fordulni. Nem tudnak sok mindent csinálni, de egy bizonyos mértékű biztonságérzetet biztosíthat. Emellett a közösségi oldalnak is lehet ezt jelezni.

2017. márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem le. Viszont az öngyilkos hajlam ellenkezője van jelen.
2017. márc. 31. 22:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Belinkeli nekem valaki?
2017. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy is természetes kiválasztódás az ilyen. Aki ennyire életképtelen hogy egy ismeretlen nyomorék kocka beteg hajlamainak behódol és szórakoztatás céljából alárendeli az életét. Az kicsit meg is érdemli.
2017. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

# 7/8



Tudom mindkét linket, de "sajnos" nem linkelem be.

2017. ápr. 1. 18:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor csak magyarázzátok el, hogy mi ez az egész, mert kíváncsi vagyok.
2017. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!