Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beszélgetni vele?

Hogyan tudnék beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék egy lánnyal elkezdeni beszélgetni facebookon?Osztálytársam,de lövésem sincs,hogy tudnék vele elkezdeni beszélgetni.
2017. márc. 31. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
megkérdezed hogy mi volt a házi vagy hogy tudna e segíteni vagy leírod neki hogy szia unatkoztam beszélünk?
2017. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az így oké,de utána elkezdünk beszélgetni,de miről beszéljek?Rendben,hogy nekem kell magamnak beszélni,de van valami támpont vagy téma amiről jó lenne először beszélni?Mert így,tudom magamról,hogy semmi nem fog az eszembe jutni.
2017. márc. 31. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Szájbarágósan:(Pl segítséget kéred háziban ..vagy valamiben aztán,mivel udavarias vagy megkérdezed mitcsinál éppen..hogy vagy hogy tellik napja,errő ő pl zenét hallgat, te pedig viszed tovább milye zenét ..te mit szoktál hallgatni stb) Csak írj rá..ne agyalj sokat,jönni fog magától
2017. márc. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!