Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jött nekem, mikor elég...

Miért jött nekem, mikor elég hely állt rendelkezésre ahhoz, hogy kikerüljön?

Figyelt kérdés

Vásároltam épp, jött velem szembe egy lány, rámnézett és úgy ment el mellettem, hogy a vállunk összeérjen. Megnéztem, nagyon sok hely volt még mellettem és nem került ki senkit/semmit. Volt már ilyen. Csak nem tudom, miért jó egy idegennek ha ilyen formában érintkezik velem :D ha csináltatok ilyet, Ti miért tettétek?

(Elnézést, ha értelmetlennek látjátok a kérdésem, de engem most ez eléggé foglalkoztat :D)



#vásárlás #bevásárlás #érintkezés #ez most mi volt? #nem szoktam foglalkozni ilyenekkel; de ez most nagyon érdekel #nem hagy nyugodni #najó az azért kicsit túlzás
2017. ápr. 2. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem is van olyan hogy sok helyet hagyok a járdán ennek ellenére mégis nagyon közel megy el mellettem az illető. Egyszer volt olyan hogy fullra ő jött nekem de utána neki állt feljebb,hogy mit képzelek én magamról. :D Amúgy nem tudom miért jó,én mindig igyekszem kikerülni normálisan a másikat és elég helyet is hagyok magam mellett.
2017. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na azt nem tudom eltalálni, hogy még miért neki állt feljebb.. :D

Én személy szerint nem szeretek idegenekkel érintkezni, ha van módom rá inkább kikerülöm. Nem tudom, hogy veled meg velem van-e a baj :DD

2017. ápr. 2. 12:34
 3/3 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Mert az emberek még ilyen helyzetekből is versengést csinálnak és vereségként élik meg ha nekik kell "kitérni".


Azt én is bírom mikor valaki homlokegyenest nekem jön, aztán neki áll feljebb. Olyankor ugyanúgy visszakérdezek hogy "és te miért jöttél nekem"?

2017. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!