Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincsenek céljaim. Ha van,...

Nincsenek céljaim. Ha van, nem merem megvalósítani?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék külföldre menni a családommal, esetlegesen később kint is élni. De ez nagyon bonyolult. Sok minden ideköt, egyedül nem költöznek, csak a családommal, ami lehetetlen mert őket olyan dolog köti ide, mint például egy gyerek, akit nem lehet itthagyni, hogy szülő nélkül nőjön fel, meg amúgyis. (Nagyon bonyolult, de ez a lenyeg) szoval ez minden álmom, de nem igazán származom tehetős családból... van erre esély? Ha igen, hogy?

Tegyük fel nem kiköltöznénk, csak nyaralnánk amerikába mondjuk egy hetet. Egy négy fős családnak mennyibe kerülne ott egy nyár durván? Le is vezetnétek hogy mi mennyi? Ha valaki esetleg ott él és tisztában van ezzel... köszönöm szépen!


15/L



2017. ápr. 3. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél? Ne legyel befolyásolva a hollywoodi filmek által!
2017. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azért... úgy gondolom, hogyha kilehetne menni, és lenne egy normális munkám, illetve anyanyelvi szinten tudnék angolul beszélni (ami persze még rengeteg idő, szorgalom..) akkor ott sokkal jobb lehetne az élet. Itt lassan éhenhalnak az emberek, és aki teheti az elmegy innen minél messzebbre... persze, hollywood-i filmek.. nagyon csábítóak, és legelőször ott tetszett meg még kiskoromban. Nagynéném Miamiban él, és ha ő megteheti, es megmerte csinálni, akkor talán nekem is sikerülhet.
2017. ápr. 3. 21:03
 3/9 anonim válasza:
68%
Magyarországon általános a sirás... Éhen halni azért annyira nem egyszerű...
2017. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


a leggyorsabb, ha beházasodsz. De, ha a nagynénéd már állampolgár, akkor talán mégkönnyebb. Bár nagyon nem néztem utána.

2017. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj ki inkább nyaralni egy hétre Ukrajnába, Romániába, ez kijön 50-60 ezerből, és örülni fogsz amikor visszajössz oda ahol laksz. A sírás helyett inkább találd fel magad, nézd meg a lehetőségeidet, a sok fasságot meg felejtsd el amerikáról amit a filmekben nézel.
2017. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Amerika szuper hely! Elhiszem h oda vagysz.

Lehet, hogy most csak szulokkel egyutt tudsz gondolkodni, de amikor meg kell allnod a helyed egyedul oriasi elmeny es kihivas. A szulok felnevelnek, de felnottkent magadra szamithatsz leginkabb. Csak batran elore, celok majd jonnek. Elj ugy h legyenek emlekeid es alakulni fog minden :)


Ha erdekel van par videom fenn Usarol, en is ott akarok elni majd.


Udv,

Egy Kicsit Mindenhol

2017. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek de foleg utolsonak, aki a kerdesemre valaszolt..reszben :D ertem, nektek "faszsag" az almom.. nekem nem az,es nem velemenyt kertem hanem inkabb batoritast vagy tippet. Koszonom
2017. ápr. 4. 16:45
 8/9 anonim ***** válasza:
En kb 1000 dollarral + repjegy mentem ki egy ismerosomhoz masfel honapra, de bejartuk berelt autoval nagyjabol Californiat egyutt egy het alatt, oda kellett repjegyet is venni.. mert Seattleben voltam. nem sporoltam de foztunk es nem sokszor ultunk be kajalni. Ha mondjuk 3 honapra mesz egy helyre sztem eleg heti kb 150-200 dollar a kajara csaladnak szallast airbnbn nezhetsz. Meg attol fugg miket akartok megnezni es autoberlestol is fugg. Nehez kerdes, nyilvan olcsobb egy kinn elo ismerossel :)
2017. ápr. 9. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Ment a zold pacsi. Tovabbi kerdesem hogy mennyi ido repulogeppel es valami olyasmit olvastam hogy parizsban at kell szallni?!
2017. ápr. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!