Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan furcsa dolog ez?

Miért olyan furcsa dolog ez?

Figyelt kérdés
Külön hálónk van a férjemmel, mivel annyira horkol, hogyha együtt alszunk, én egy percet sem tudok aludni, és ő sem mivel állandóan ébresztgetem hogy horkol. Ha külön alszunk, ki tudjuk magunkat aludni, bár még így is van, hogy két csukott ajtón is áthallatszik. Utánajártunk már műtétnek és mindennek, de sajnos nem garantált a siker. Mikor ezt megtudja valaki, hogy külön alszunk, mindig ugyanaz a reakció, teljesen kiakadnak, hogy micsoda dolog ez, van aki egyenesen azt mondja, ezzel vége a házasságunknak. :D Miért ilyenek az emberek? Miért kéne szenvedjünk, ha nem muszáj? Ettől aztán semmi nem változik a kapcsolatunkban.
2017. ápr. 3. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Mert szeretnek pironkodni meg felháborodni az emberek. Plusz beleütni olyan dolgokba az orrukat ami nem az ő dolguk vagy döntésük.


Alternatíva:


Bármelyik gyógyszertár: "3M" márkájú füldugó 100 forint


Építkezés mellett, idióta szomszédokkal, éjszaka aktív háziállatokkal, horkolás mellett, stb használtam már évek óta és nyugodtan alszom akkor is ha ütvefúróznak az ablak alatt.

2017. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Családunkban, szám szerint anyámék, és tesóm kereszt anyjáék is külön alszanak már, pont ezen okból kifolyólag. A másik a cigi, mindkét ember cigizik, akár éjszaka felébrednek és elszívnak egyet, ez is zavaró, mert télen pl a másik aludt volna, Ő meg ment keresztül a szobán nyitogatva a bejárati ajtót.
2017. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!