Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez miféle személyiségzavar?

Ez miféle személyiségzavar?

Figyelt kérdés
Igyekszem elérni, hogy megsajnáljon valaki, vágyok arra, hogy valaki meghallgasson, de mégis direkt belerúgok abba a személybe, aki csak segíteni próbál, gyűlölöm azt az embert, de emellett bűntudatot is érzek, hogy ezt tettem. Direkt belekötök másokba is neten, igyekszem porig alázni azt, aki kicsit is ellenkező véleményen van. Egyszerűen élvezem, hogy egy s***fej lehetek, anonim módon beszólogathatok, de egyszerre meg is ijeszt.
2017. ápr. 5. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
mártír kategóriás energiavámpír vagy
2017. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Maajd kinövöd.. De azért az már egy jó jel , hogy tudod , hogy ez semmiképp nem jó , és ezt be is ismered. :) :)

Szerintem is amugy valójában törődésre vágysz , figyelemre , hogy legyen olyan barátod akivel megosztasz mindent. Mert ugye Sokkal boldogabb így minden :)♥

2017. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az, ami bánt téged? Az, hogy szándékosan kötekedsz, az azt mutatja, hogy nem hogy élvezed, hanem egyenesen rosszul érzed magad, ha ezt nem teheted meg. Minél előbb fordulj pszichológushoz, vagy pszichiáterhez. valószínű valami miatt rosszul érzed magad, és ezzel próbálod kompenzálni. De mivel nem oldod meg vele a problémát, ami miatt valójában szenvedsz, ezért ez a frusztráció mindig előjön.
2017. ápr. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok minden bánt, de inkább harag, düh fortyog bennem. Elpusztítanék valamit legszívesebben.
2017. ápr. 5. 20:58
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, az lemaradt, hogy 21/F
2017. ápr. 5. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Énis voltam hasonló helyzetbe azzal különbséggel hogy én nem tudatosan vágytam figyelemre. Egyszerűen csak ellenségnek láttam azt is aki csak rosszul nézett is rám legyen az valós vagy csak vélt. Bosszú és pusztízás vágy égett bennem. Aztán úgy mint te, felismertem hogy ez nem mehet tovább mert csak engem őrölne fel. Segitséget kértem, de legfőképpen mások sorsait látva fedeztem fel hogy a nyugalom és önismeret a boldogság kulcsa. 21f
2017. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Pszihológus tudna segíteni.
2017. máj. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!