Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az, aki találkozott már...

Ki az, aki találkozott már valamilyen hírességgel személyesen? Ha még nem, ki az, akivel szeretnél, és miért?

Figyelt kérdés

Kérhetnék tőletek egy élménybeszámolót, hogy hogy és mikor találkoztatok, meg mi volt?

A legjobban Szabó P. Szilveszter, Náray Erika és Homonnay Zsolt érdekelne, viszont bármely másnak örülök:D



2017. ápr. 7. 23:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát a felsoroltak közül egyel sem, de találkoztam Dombóvárival, Nagy Sándorral, stb.
2017. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Anno, amikor a Magyar vándor c. film premierje volt a városi moziban, akkor meghívták Szabó Győzőt amolyan sztárvendégnek. Na, tőle kaptam egy autogrammot, de kábé csak annyi volt, hogy megkérdezte a nevemet, aláírta a papírt, én megköszöntem, aztán viszontlátásra :D

Gyerekkoromból ez az egyetlen eset ragadt meg.

Legutóbb a Fish! zenekarral tudtam találkozni kétszer is, mikor itt koncerteztek a városban, és a fellépés után oda lehetett menni hozzájuk. Nagyon jófej és közvetlen arcok, lemezdedikálás és közös fotó is megvolt velük :D

Ja, és Halász Ferivel (a Depresszió zenekar énekes-gitárosa) is van egy közös képem, azt el ne felejtsem :D A 2013-as East Festes fellépésük után készült, bár olyan hülye fejet vágok rajta, hogy nem igazán mutogatom senkinek :D

2017. ápr. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Mester Tamás, Lilu, Szabó Győző, Steiner Kristóf, stb.

Ezek magyarok.

Plusz a road zenekarral régen rendszeresen együtt buliztunk.


Külföldi: Good Charlotte 4 tagja <3

Tőlük van aláírások, ajándékom.

2017. ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Novák Péter, vele egy rendezvényen találkoztam, ahol apukám volt a szervező, és a Novák a bemondó, nagyon kedves ember

Gera Zoltán

Jakab István, a szüleim egyszer meghívták vendégségbe

2017. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam a Parlamentben, épp ment Horn Gyula: ugyanolyan személy volt, mint a TV-ben. Egy másik rendezvényen Straub Dezsővel találkoztam: jó fej személyiség. Egy alkalommal pedig a Déli pu.-nál R. Kárpáti Péterrel.

A vágyam: Novodomszky Éva lenne.

2017. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A Pain("sex vajon mi?)hírességnek számít? A szembe szomszéd tetőjén láttam, mint segéd munkás.18ker. Beszélgettem is vele. Tényleg olyan értelmes, mint amilyennek a klippjében látszik;)))))
2017. ápr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Télen meg az europark elött láttam karácsonyfát árulni;)))) bejött neki az élet. [link]
2017. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Vikidál Gyulával :) Még autogramot is kértem tőle, a diákigazolványomba. Akkor az még papíralapú volt. Kb a mellkasomig ért, meg is jegyezte, hogy jól kinőttem a földből. :) Pedig szerintem csak ő nagyon alacsony. :D
2017. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Zacher Gábor
2017. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Imre Géza előadását hallgattam. Utána lehetett képet kérni tőle. Illetve kézbe foghattam az olimpiai ezüstöt. 😊 Közvetlen ember. Én nem vagyok rajongója,ezért nem izgultam vagy ilyesmi. De jó érzés volt. Illetve autogramot kaptam Marko Markovics ól(szerb rezesbanda tagja). Illetve van közös képem és autogramom Philiphe Jarousskytól(kontra tenor opera énekes).
2017. ápr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!