Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket fogott már el kontroll...

Titeket fogott már el kontrollálhatatlan röhögőgörcs kínos szituációban? (link)

Figyelt kérdés
[link]

#Röhögögörcs
2017. ápr. 8. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ha egy bizonyos cimbivel vagyok.. nem is szeretek vele "hivatalos" helyre mennu
2017. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos volt ilyen, de már nagyon régen, nem emlékszem rá
2017. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban egy matek órán(a tanár nagyon szigorú volt), és 3x is rám szólt, de egyszerűen nem tudtam leállni, ezért kiküldött, de odakintről is hallották ahogy röhögök, ezért levitt az igazgatóhoz, akinél szintúgy tovább röhögtem. Az igazgató legalább vette a helyzetet, ezért mondta, hogy menjek szellőztessem ki a fejem. Kb. 40 perc kellett mire teljesen elmúlt.

Persze 10 perc után is visszaindultam, de újra rámjött ahogy rágondoltam a röhögés okára.


Egyszer egy zh-n is az egyetemen, aminek az lett a következménye, hogy kiküldött a tanár. Szerencsére egy kettesnek való már a lapomon volt. Ott picit szidtam magam, mert az ötösért mentem.


Orvosnál a váróteremben.

Buszon, stb.


Sajnos eléggé vidám ember vagyok, és ha elkezdek nevetni, akkor az esetek 90%-ban röhögőgörcs alakul ki. Persze megvan a jó oldala is, mindenki nevet ha én nevetek. :D

2017. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hajjaj, általános iskolában az évnyitókon/évzárókon, miközben ment a Himnusz és a Szózat :D Soha nem volt különösebb kiváltó ok, mégis, ahogy vigyázállás közben lopva egymásra néztünk az osztálytársakkal, egyszerűen kikívánkozott belőlünk a röhögés. Szerencsére vörösödő fejjel ugyan, de általában vissza tudtuk tartani :D

Tudom, nem volt szép dolog, de hát kölykök voltunk :)

23/F

2017. ápr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as velem hasonló az szituáció jelenleg egészen kiskorom óta, példaként: egyszer általános suliban zene órán népdalokat hallgatunk és én már az első hallásra röhögőgörcsöt kaptam, mindigis én voltam az osztály boldondja, mégis sokszor sikerült racionális szempontból behoznom magam, de ez az ésszerütlen nevetés nálam jelenleg is jelen van, most így viszagondolva arra a napra már itt helyben elnevettem magam, viszont engem ez az gyerekes reagálás zavar, nem tudom hogy az elmult 5 évben miben változtál meg ha egyátalán sikerült javulni.
2022. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!