Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legjobban az...

Hogyan lehet a legjobban az éjszakai munkára felkészülni?

Figyelt kérdés

Szeretném magam kipróbálni az éjszakai raktározásban, árufeltöltésben diákmunkásként. Hajnali 1-2-ig minden további nélkül fent vagyok, de utána már elálmosodom.

2 hét múlva kezdenék, csak heti 3-szor mennék, de hogyan tudnám magam "rászoktatni" a legjobban az éjjeli ébrenlétre, és a nappali alvásra?


2017. ápr. 9. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Elso ejszakazas utan minden gond nelkul tudni fogsz aludni. Egyebkent nem tudsz aludni ha lefekszel? Csak ha mar "almos vagy"?
2017. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz az alvás, ha éjszaka alszol, mint amikor nappal alszol.
2017. ápr. 9. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogynem, a munka lefaraszt majd ne aggodj. Annyit ajanlok még, hogy vegyel 3M markaju 100 forintos füldugot barmelyik gyogyszertarbol (es nezd meg a csomagolason hogy kell berakni mert ha nem jol csinalod semmit se er).

Plusz sotetben aludj majd. En egy polot szoktam a szememre dobni ha nincs redöny.

2017. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne csinald szar kuli munka ez, inkabb huzd le a szuloket.
2017. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kipróbálod és megtudod. Én, életemben 2 hónapot dolgoztam nappalosba. A halálom volt, minden reggel felkelni. Nekem, csak az éjszakai meló a jó meló.
2017. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!