Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy haverotok kapna egy...

Ha egy haverotok kapna egy drága autót, mondjuk Audi Q5, ti meg persze nem, mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha egy haverotok kapna egy Q5-öst, Q7-eset, vagy A5, A6, ti meg persze a havi buszbérletet, mit szólnátok? Főleg ha tudnátok hogy a haverotok aki kapta nem is igazán dolgozik vagy tanul, "az élet igazságtalan", és ennyi? Mit szólnátok?
2017. ápr. 9. 17:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Keményebben dolgoznék, hogy megvehessem magamnak, és szembeköpném magam ha azt várnám hogy a szüleim vegyék meg nekem. Nekünk is Q7 van, de saját erőből.
2017. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Engem azok idegesítenek akik emiatt sírnak hogy az élet igazságtalan.
2017. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Irigykednék, de örülnék is neki.
2017. ápr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
én örülnék neki azt mondanám neki: öcsém mekkora király vagy remélem egyszer nekem is lehet ilyen szép autóm. q5 :)
2017. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
soha tobbé nem lennenk mar haverok az tuti.
2017. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Mellette maradnék. Jó üzleti kapcsolat lehet később belőle. Nekem is van a baráti körömben olyan, akit ellátnak 20 milliós autóval, de inkább örülök neki, mint hogy zavarna.
2017. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az élet nem igazságtalan ettől. Kap egy drága kocsit, és? Ettől te nem lehetsz boldog? Érd el a saját vágyaidat, ne mások szerencséjén keseregj.

Egy menő autótól nem lesz senki több vagy jobb. Annyival van előrébb, hogy neki most nem kell busszal járnia, de ennyi.

Félreértés ne essék, én is szoktam irigykedni, ha valakinek valami könnyebben összejön, de ez pont nem ütne szíven, mert akkor se tetszene az Audi Q5, ha ingyen kapnám. :D

2017. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Irigykednék de haverja maradnék.
2017. ápr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha igazán kedveled a haverodat, akkor most vele örülsz. 🙂 Az élet könyve egyébként sem a fiatal felnőtt korral végződik, hanem gyakorlatilag ott kezdődik. Saját erődből megszedheted magad, ne aggódj. Persze, megértelek téged is, álmai mindenkinek vannak. 😴
2017. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én jelenleg ilyen helyzetben vagyok.

3-an voltunk haverok. Két srác két éve letette a jogsit, én rájuk egy éve kezdtem. Mikor az egyik végzett ő rögtön kapott egy 3-as BMW-t. Nem a legújabb verziót, még a 2001-eset. De az is szép autó. Erről a srácról tudni kell hogy az összes autó ugyan olyan neki. Addig a különbséget a színe alapján mondta meg. Ettől függetlenül azóta mondjuk jól vezet, és az autószerelést is alapszinten elsajátította. De mikor lejogsizott nem nagyon törődött azzal milyen kocsit vezet

Másik haverom mindig is nagy autómániás volt. Nekik nem megy olyan jól sajnos. De 2 éve folyamatosan nyaggatja a szüleiket egy kocsiért, amit 2 hónapja két év után meg is kapott. Család hitellel egészítette ki, mert neki sportkocsi kellett 18 évesen. Sajnos annak a pontos típusát nem ismerem, nem tudom megmondani. De 2 évig mondtam neki hogy ne sírjon az autó után a szüleinek, hanem be tudtam volna szervezni melóhelyre árufeltöltőnek elfogadható fizetésért. De nem akart jönni, mert ő suli után fáradt, hétvége meg pihenésre van. Szünetbe meg bulizni szeretne. (Hát basszus...)

És itt vagyok én. Én jelenleg keresek kocsit. Egy év alatt összespóroltam 200-at melóból. Ráment majdnem minden szabadidőm, és ez még nem tiszta. Ugyanis emellett megengedhettem hogy vegyek egy PS4-et tesómnak. És a bérletet, edzést és iskolai költségeket is melóból fizetem. Most még nyáron gyűjtök rá, és egy használt Opelen vagy Suzukin gondolkozok.

Hogy irigykedem-e a srácokra akik megkapták a kocsit? A 3-as BMW nagyon tetszik, és el tudnám én is viselni, szóval kicsit igen. De nekem nem érné meg hogy szüleimet adósságba kergessem miatta (annak ellenére hogy tudom hogy képesek lennének rá értem). És én nekem az autó az mindig olyan volt hogy én szerettem volna érte megdolgozni. Plusz azt fent is kell tartani.

És nekem igenis jól esik az amikor néha anyám utal egy 10 ezret hogy most meghív a havi bérletre. Ugyanis akinek meg kell dolgoznia azért a pénzért annak még ezer forint is nagyon sok.

2017. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!