Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lénárd, Vencel, Zsombor?...

Lénárd, Vencel, Zsombor? Szerintetek melyik a legszebb?

Figyelt kérdés

Második keresztnévként tenném még mellé a Márk nevet, szerintetek melyikhez illik a legjobban?

Köszönöm :)


2017. ápr. 10. 01:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

Te döntésed, de én EGY keresztnevet választanék.

Zsombor/Vencel nem túl szép név szerintem, olyan túlkoros vagy nem is tudom. Becézni sem lehet, nem tudom az mennyire fontos.

Lénárd fura, gondolom a Leonard magyarosítása. Márk meg tömegnév. Hát bocsi, hogy mindegyiket leszóltam.

2017. ápr. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Oszinten szolva az osszes csunya, legfeljebb a zsombor megy el
2017. ápr. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Én mindig is szép névnek találtam a Zsombort, szerintem ez illik a legjobban a Márkhoz.:)
2017. ápr. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Ezek közül nekem is a Zsombor tetszik a legjobban. És lehet becézni. (Zsombi)
2017. ápr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
A Zsombor név a legszebb. És tényleg az illik a Márkhoz a legjobban.
2017. ápr. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Vencel a legkülönb, de nem adnék második keresztnevet. Úgy sem használja, csak a hivatalos iratokon kell majd mindent két névvel aláírni.
2017. ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
A Zsomboron kívül bármelyik. A Márk elég gyakori, a Lénárd és a Vencel ritkábbak. A Zsombor úgy 15-20 évvel ezelőtt hasított, ráadásul stílusban is elüt a többitől.
2017. ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A Lénárd Márk szerintem nem hangzik túl jól együtt. A másik kettővel szerencsésebb. De nekem egyik név sem tetszik a háromból.
2017. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen ez a Márk is kezd túlságosan tucatnév lenni. Abba gondolj bele kedves kérdező (gondolom te az anyukája vagy), hogy te milyen névtől olvadtál el anno, amikor bemutatkozott neked egy jópasi (tehát ne azon gondolkozz, hogy mi illene egy aranyos kisfiúhoz, hanem, hogy illeni fog-e majd a jóképű felnőtt férfihoz az a név)
2017. ápr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a Zsombor tetszik legjobban.
2017. ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!