Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tegyem tartalmassá az...

Hogy tegyem tartalmassá az életemet? Olyan unalmas, és nem szeretném, azt hogy a gyerekkorom semmi nélkül elrepüljön!

Figyelt kérdés
Elolvastam egy könyvsorozatot. (A főszereplő életének pont az a szakaszát mutatja meg amiben én is vagyok.) Neki annyira tökéletes élete van, összejön neki minden, és csomó izgalom történik vele. Velem konkrétan semmi. Mit csináljak? Eddig sem volt izgalmas életem, és ez a könyv döbbentett rá hogy lehetne olyan is. 15/l

2017. ápr. 10. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerintem fogadd meg a könyv tanácsait, és leírását, mert biztos, hogy tele volt olyan hasznos dolgokkal, melyek motíválhatnak is az életedben. Az életed csak te tudod irányítani, és te tudod mi neked a jó, mi az amit szeretsz stb. Használd ki amíg tudod, fedezz fel dolgokat, ismerkedj meg más emberekkel, és találd meg azt a kört, akikkel együtt tudsz lenni, és megtudod velük osztani a gondolataidat, érzéseidet. Csak akarni kell, és akkor sikerülni fog kicsi lány :)
2017. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ha unalmasnak tartod az eleted, akkor vszinu h van szabadidod, amivel nem gazdalkodsz jol.

ahogy a korodbol nezem, kozepsulis vagy, ahol azert mar kell tanulni, de meg igy is marad szabad ido delutanonkent. azt tudom javasolni, hogy a sulis nap utan, hazaerve "letudod" a leckeket ill a tanulast, es keresel magadnak valami hobbit, a fennmarado idore. pl rajzolas, festes, iras, olvasas, himzes, varras, horgolas, tornazas, tancolas, futas, barmi, ami teged erdekel es lekot. ezeket uzheted htkoznap, vagy hetvegen. esetleg baratokkal baratnokkel szervezz programot, setalas, filmnezes ( amit utana elemeztek), sorozatozas, termeszetfotozas, fodraszkodas vagy sminkeles egymason jatekbol, pizsipartyk. ha videki vagy, nevelhetsz a kertben valami novenyt, keszithetsz novenygyujtemenyt.

2017. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!