Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem sok itt a...

Csak szerintem sok itt a nagyon buta és értetlenkedő ember?

Figyelt kérdés
Néha ledöbbenek mennyi buta ember irkál ezen az oldalon, arról nem is beszélve hogy sok kérdezőt ok nélkül sértegetnek, nem tudják rengetegen értelmezni a kérdéseket és a válaszokat sem. Már arra jutottam sok év után hogy itt az ideje mást keresni és ide többet nem jönni. Az indokolatlan lepontozásról nem is beszélve. Igaz ismertem meg itt jó embereket, de a többi negatív dolog miatt már nem érzem magam itt jól. Van még ezzel így valaki?
2017. ápr. 12. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Amit írsz azt nem csak itt, hanem a való életben is tapasztalom. Szóval igazából nem hiszem, hogy az oldal hibája kifejezetten. Emberekkel dolgozok, néha ijesztő, mennyi primitív van közöttük.
2017. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
90 % sötét, mint az éjszaka.
2017. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
brühüm.
2017. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Már évekkel ezelőtt azt hittem, hogy nincsen lejjebb.

Viszont bizonyos kérdések és válaszok után azt kell gondolnom, hogy még mindig van lejjebb!!

2017. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Igazatok van. Valaki feltesz egy kérdést, nem írja, mi ihlette, s rögtön rávonatkoztatják, holott lehet, hogy csak egy ismerőse élethelyzetét ragadta ki. Akkor rögtön elkezdik gúnyolni, sértegetni, vagy vájkálni az ok-okozati összefüggésekben a kérdésekkel. Pedig lehet, hogy a kérdező is csak a felszínt látja. Egyébként való-igaz, az élet is ilyen.
2017. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Így így, meg mikor letrollozzák, holott miért is ne lehetne igaz amit irt. Meg lepontoznak ész nélkül
2017. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Pont ugy ahogy mondod, annyi a kulonbseg, hogy en nem jarok ide tul regota, csak kb fel eve keveredtem ide veleltlenul egy artatlan kerdessel...koknretan ledobbentem azon, hogy mi folyik itt.

Azt meg kulon sajnalom, es is eleinte rosszul is esett, hogy hiaba probaltam normalisan valaszolni, sokszor lepontoztak, belem kotottek, meg elhordtak mindennek, csak mert epp mas velemenyen voltam mint egyik masik valaszolo. Aztan szerencsere hamar rajottem, hogy ezeknek kb tokmindegy, csak kotekedhessenek valakivel.

Es valoban, mashol is ilyen a szinvonal. Szomoru.

2017. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Én a magam 2 hónapjával még nagy mazsola vagyok itt, de kb már most elég.... a normális kérdésre nincs ertelmes válasz... mimtha az emberek 75%-nak igénye az ostoba kérdés, és az ostoba válasz... valamint más sértegetése... 2 hónap alatt ennyi a tapasztalatom.
2017. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor akadtam ki amikor rámentem a véletlen kérdés gombra és a kérdés az volt hogy masztiztatok-e máma. És volt olyan aki erre válaszolt és még ;)-t is tett. Meg amikor látom ezeket a XY vs. YX szándékos vitát generáló kérdéseket, akkor szoktam rájönni hogy az emberiség megérett a pusztulásra. Bár ezeket a "Miért nem likeolnak facen?" kédéseket is bírom.
2017. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
nekem csak az csípi a csőröm, hogy a jó, hasznos válaszokat sűrűn lepontozzák. (sokan like/dislike gombnak hiszik azt a 2-3 gombot)
2017. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!