Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik lenne a jobb döntés?...

Melyik lenne a jobb döntés? Itthagyjam az iskolát vagy befejezzem?

Figyelt kérdés

Érettségi után OKJ-ra mentem,amit nagyon megbántam.Ez egy vicciskola.Az időnk nagyrészében nem csinálunk semmit.Sokszor van,hogy 8 órán keresztül csak a telefonomat nyomkodom.Még másfél évig itt kell lógatnom a lábamat.Nem is érdekel ez a szak

De most van egy munkahely,ahova vesznek fel embereket,nagyon jó (160-180 nettó) fizetésért.Egy volt osztálytársam érettségi után ide ment dolgozni és 230 nettót keres,mert éhszakás!

Itthagyhatnám az iskolát és elmennék 1 évre dolgozni.

Februárig meg jelentkeznék az egyetemre.Mert amúgy is oda akarok menni



2017. ápr. 18. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen szakra jársz, van benne jövőd, vagy miért mentél arra?


24F

2017. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nos, akkor mi a probléma?
2017. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha úgysem érdekel, és utána egyetemre mész, én elmennék dolgozni. Szedj össze minél több pénzt. Az hogy két évig alábadat lógatod, nincs értelme.
2017. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha engem nem érdekelne az a szak,amire mentem és kapnék egy ilyen lehetőséget,egy percig sem gondolkodnék rajta.

Szerintem ne csináld azt, amit nem szeretsz :)

2017. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen munkahely, kibírnád?

Egyébként én is hasonló választás előtt állok.

2017. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem mindegy hogy mit kell csinalni azon a munkahelyen, egy erettsegivel ilyen sokat lehet keresni sztem gyanus ki fogjak hajtani a beled lehet nem fogod birni, ha piackepes az okj amire jarsz en inkabb ott maradnek lehet most ugy erzed hulyeseg utalod de kesobb meg jol johet az okj szakma, nekem ez a velemenyem.
2017. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!