Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ciki, ha felnőttként Kubut...

Health visitor kérdése:

Az ciki, ha felnőttként Kubut iszok?

Figyelt kérdés
Én most hallottam, hogy ez gyerekeknek való, pedig suliban, munkahelyen, mindenhol ezt ittam.
2017. ápr. 20. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Az a ciki hogy "felnőttként" ilyeneket kérdezel...
2017. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képzeld én is 35 évesen. Csak hát a 1/2 fogamra nem volt elég, ezért váltottam cappyra.
2017. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem vagy felnőtt, ha ezt meg kellett kérdezned.
2017. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor miért lenne ciki?

A férjemnek aki 38 éves néha veszek bébi ételben sütőtök pürét mert imádja.

Én meg odavagyok a tejlevesért.. pedig ezeket is gyerekek eszik.. Na és? ha szereti az ember akkor felnőttként is issza, vagy eszi.

2017. ápr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után "felnősz" majd olyan értelemben is, hogy nem érdekel más mit gondol! Hidd el más se a többieket lesi, mindenki el van magával foglalva.
2017. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te keresed meg azt a pénzt amit a kubura költesz, te iszod, és a dohányosok egy részével ellentétben még nem is füstölsz más arcába vagy bűzlesz tőle. És befojásolt tudatállapotban se fogsz embereket zaklatni mint egy-egy alkoholista.

Így senki ne szóljon már be hogy mit iszol a saját pénzeden. Ha gyerekfogkrémmel szeretnél fogat mosni, és mit tudom én bármi más hasonlót csinálsz az a te dolgod. Egyáltalán nem ciki. Igyad nyugodtan. Aki meg ezen fennakad nem éri meg az idődet, mert ha ezt abbahagyod mert azt mondta akkor legközelebb az ilyen másba köt bele.

2017. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!