Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők sokkal jobban elítélik a luxus prostikat, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 07:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert a férfiak álmodoznak arról, hogy dugják őket, és nem a nők.
2017. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
52%

Szerintem nem kéne általánosságban beszélni, mert nem minden nő ítéli el a prostikat. De a nők szégyene az, hogy ilyen "munka" létezik. Hogy árulja valaki a testét és az év 365 napjában kb 200 "farok fordul meg benne"... undorító

De ennek ellenére nem mondanám azt, hogy a nők jobban elítélnék őket... ilyen felmérést még nem csináltak gondolom..

2017. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Mert irigyek azert csak egy bizonyos külsővel es kisugárzassal lehet valaki luxusprosti legalabbis én csak ilyennek fizetnék annyit. Ők meg nem alkalmasak rá inkább irigykednek.
2017. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Ha nő lennék, eléggé dühítene a tudat, hogy én, átlagosan kinéző és a méltóságát megtartani kívánó nő, annyit tanulhatok, dolgozhatok és gürizhetek amennyit akarok, akkor sem fogok annyi pénzt keresni és olyan luxusban élni mint azok a luxusprostik akiknek annyi a munkájuk hogy jól néznek ki és gazdag férfiaknak szétteszik a lábukat. Így lenézném őket, amiért eladták a méltóságukat azért cserébe hogy kemény munka nélkül élhessenek jól.
2017. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Ennek sok komponense van. Valaki a pénzt irigyli, valakit nőként sért, hogy egy másik nő egy szimpla lyukká degradálja magát és ezzel alacsonyítja le a női nemet, valaki szimplán undorítónak tartja az egész jelenséget.


Részemről nem ítélem el se őket, se a az útszéli prostikat, inkább csak sajnálom. Nem tudom elképzelni, hogy valakivel kizárólagos érdekből dugjak bármennyi pénzért, mert lelkileg megtörne, és szerintem ezzel a többség így van. Arról nem is beszélve, hogy a luxuskorszak egy csinos nőnél sem tart élete végéig, sőt gyorsan elérik azt a kort, amikor már nem lesz vonzó a pénzeszsáknak... És akkor kell B tervet kieszelni.

2017. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
A kérdésre is válaszolva, a férfiak sokkal inkább forognak a testiség körül, nekik jobban belefér a kéj vásárlása, mint nálunk nőknél. Érzelmesebbek vagyunk és a biztonságot keressük, a prostihoz járás pedig minden, csak nem érzelmes és nem biztonságos (nekünk).
2017. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell B terv mert ezek a nők olyan mennyiségű pénzt ósszeszednek hogy 35 évesen nyugdíjbavonulhatnak. Tapasztalatom szerint altalában nem is buták jellemzően a felsőoktatásban tanulnak vagy már diplomások befektetik a megkeresett pénzt. Én voltam daddy egy csajszinál havi 600 at kapott tőlem , de előző pasija pl vett neki egy lakást, meg saját maga is úgy forgatta a pénzt hogy vett megegyet. A rabja voltam a kiscsajnak olyan bája volt. Most már 30 fölött jár és akármennyt ígérhetnék nem menne el velem sem senkivel. A befeketéseiből él.Egy helyre járunk eddzeni az ő napja abból áll hogy eddzés szépítkezés wellness vásárlás. Szerintem ezt irigylik a nők.meg ugye ő is megválogatta kivel volt nem ment el akárkivel csak aki bejött neki. Ezt nem lehet hasonlítani a sima prostisághoz.
2017. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Négyes válaszoló! Az irigység iszonyatosan ronda tulajdonság. Senkit nem érdekel, hogy te mennyit tanultál és güriztél és az sem, hogy ezért mennyi pénzt sikerült összeszedned. Abból lehet sok pénzt keresni amire KERESLET van. Ha te tudásodra és gürizésedre nincs annyi kereslet, mint egy luxusprosti tevékenységére, azért nem őket kell hibáztatni.

Mellesleg pedig, nekem két diplomám van (Műszaki Egyetem mindkettő), három OKJ végzettségem, rengeteget güriztem életemben. És képzeld, sorolni tudom azon volt osztálytársaimat a középiskolából, akik nem tanultak tovább, egyetlen csóri érettségivel sokszorosát keresik mint én, és nem gürizik halálra magukat. ,,Normális" munkát végeznek, nem luxusprostik. Le kéne néznem őket? Mindenkit le kéne nézni aki többet ér el nálunk kevesebb befektetett energiával?

Kérdésre a válasz. Talán azért mert az irigység inkább női, mint férfi tulajdonság. A nők közül lenézik őket azok akik nem néznek ki úgy, hogy megtehessék, a férfiak közül meg azok akik nem tehetik meg, hogy kifizessék.

2017. ápr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Konkurencia.
2017. ápr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

7-es: hahaha, mindig olyan jókat röhögök ezen az oldalon a szánalmas, nagy pénzeket kamuzó és luxusprostikról álmodozó szerencsétleneken, akik a valóságban a 4-es mellett ácsorgó 10-rongy-egy-menet nőket sem tudják megfizetni :D


Befektetéseiből él, aha persze... A többségük turi-vendég meg marketing szakos csinos kiscsaj, akiket kitart a gáláns úr az egyetem alatt. Töredékük tud jól házasodni egyáltalán, befektetni meg pláne nem fognak. Maximum strówomanként a férjük mellett "vállalkoznak".


Jól hangzik mindig a IQ160-as luxusprostik legendája, akik három év k.rvulás után megtáltosodva a Forbes listára kerülnek (biztos van alapja, és létezett egyszer ilyen, annyiszor olvasni ezt a sztorit más körítésben). A "szakma" csúcsa mondjuk Timike vagy Zitácska - no de ők sem az eszükből élnek, hanem a papa pumpolja őket folyamatosan. Befektetések, lol :D

2017. ápr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!