Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki már egy jó ideje iszonyatosan érzi magát?

Figyelt kérdés
Nálatok mi a baj?hogyan próbáltok meg javítani a helyzeten?
2017. ápr. 21. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdek helyre jönni.. A jelenlegi helyzetem a baj. És nálad?
2017. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár hónapja borzasztóan érzem magam, hiába próbálok változtatni a dolgokon nem lesz jobb a helyzet. Most abban reménykedem, hogy nem lesz ennél is rosszabb a helyzetem....
2017. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
SZia. Ismerős érzés...Az eddigi életem miatt nagyon rosszul érzem magam, szinte szégyellem. Körülöttem már kb. mindenki megtalálta a helyét, boldogok. Én még csak most jöttem rá mit akarok elérni és tenni is érte. Lett volna most több hónap után egy jól fizető munkám, amivel már elindulhattam volna az életben. Csak sajnos párnapja egy rossz lépés miatt sérült a bokám.....nagyon örültem neki :( :( De túl leszek ezen is...
2017. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Azt hittem,hogy minden oké,boldog voltam,tervezgettük a jövőnket. Aztán a párom kezdett furcsán viselkedni. Eleinte elhittem neki,hogy tényleg csak fáradt meg sok a stressz,de aztán kiderült,hogy megcsalt.
2017. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Munkahelyi és életvezetési problémák együttesen.
2017. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!