Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ebben az esetben...

Mit csináljak ebben az esetben? Félek hogy tovább fog keresni.

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, egy külföldi diákkal beszélgettem. Sajnos nem vagyok az a nagyon jó emberismerő meg helyzetfelismerő, a lényeg hogy én úgy éreztem, hogy nagyon nyitott és barátkozós, de elég naiv voltam (sajnos ilyen téren elég rosszul kezelem a dolgokat), mindössze ez egyszer találkoztam vele, de nagyon nyomulós volt és így hogy el is húztam a csíkot. Most facebookon írkál, letiltottam, erre egy másik ismerőse próbált rám írni, őt is letiltottam, félek, hogy ha a letiltásból nem érti, hogy nem akarok ismeretséget vele, akkor keresni fog személyesen. Sajnos egy bizonyos órám esetén tudja hogy hol talál.

2017. ápr. 21. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miket írkált, de a nyomulós meg a zaklatás az azért nem ugyanaz. Azért ilyen rövid ismerettség után szerintem nem fog túl sok energiát rád pazarolni. Ha kevés helyen találhat meg akkor ott esetleg egy ideig legyél barátokkal. Erőszakos? Beszéltél vele értelnesen vagy várod, hogy vegye a lapot. Ha nagyon gáz akkor rendőrség, de ha ennyi, hogy nyomult meg kétszer rád írt...
2017. ápr. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen nemzetiségű?
2017. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Afgán, de nagyon sok más afgán és hozzájuk hasonló kultúrából jönnek diákok, nem szokott velük gond lenni (akikkel egy egyetemre járunk, szóval legálisan jöttek; nem a CEU-ra járok), ezért mertem alapból szóba állni vele. Alapból elég bizalmatlan vagyok, ezen próbálok javítani, csak ez úgy látszik azzal jár együtt hogy nem ismerem fel a veszélyt időben.
2017. ápr. 21. 23:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: tudom, hogy ami eddig történt az nem sok. Azért félek, hogy keres, mert először tök normálisnak tűnt, de aztán olyan dolgokat csinált ami félreérthetetlen... Az a gond nem voltam elég határozott, megijesztett, mert ezek után már másra sem lehet gondolni csak arra, hogy az ilyen országokból érkezők hogyan bánnak a lányokkal. Pedig eddig ahánnyal találkoztam egyetemen mind normálisnak tűnt.
2017. ápr. 21. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, ezért kérdeztem a nemzetiségét ...

Reméljük nem lesz problémád!

Próbálj nem egyedül járni haza!

2017. ápr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!