Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz hogy ha melltartóban/spor...

Igaz hogy ha melltartóban/sportmelltartóban alszok akkor nem fognak lógni a melleim?

Figyelt kérdés
Valahol ezt olvastam, de utána meg azt is olvastam már hogy nem tesz jót a mellnek ha nincs szebedon éjjel. 20/L

2017. ápr. 22. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagy méret, akkor inkább melltartó
2017. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
26%

A mellizmok elsorvadnak ha folyton melltartót hordasz. Ezért megereszkedik a melled.

Ne tedd.

2017. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1%
Úgy értem, hogy nem vesztek fel pólót, csak a melltartó van rajtatok. :D
2017. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
A 3. választ rossz kérdéshez írtam. Jelentsétek! Köszi!
2017. ápr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

Jézus kettes, te pasi vagy?

Mióta mellem van, éjjel nappal melltartóban vagyok (és nagyobb a mellem) és egyáltalán nem lóg. Az ismerőseim, akik szerint a melltartó miatt lóg, és nem hordanak, nekik tényleg lóg.

Egyébként ez genetika kérdése is..

2017. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy sorvadnak el édes istenem milyen tudatlan emberek vannak. A mellet a gravitáció alapból lefelé húzza. Ha soha nem viselsz melltartót, akkor fog lógni. A JÓ melltartótól az égvilágon nem lesz semmi baj.

Éjszaka meg szétterül és bőven elég olyan top, ami nem engedi, hogy önálló életre kelljenek, ha olyan nagy melleid vannak.

2017. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Nem oszt, nem szoroz. Ez komoly. Ha lóg, lóg. Idővel mindenkinek fog, ha nagyobb, hamarabb. Mindenki levonja, hogy biztos ezért, azért. Nem. Azért, mert nincs benne izom, és a tömegvonzás hat rá. Ennyi.
2017. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Én sportmelltartóban alszok, nagy mellem van, kényelmesebb így. Olyan használok, ami gyengén tart, nem szorítja le, nem nyomja össze, csak kordában tartja.

A melltartó viselésétől meg nem fog hamarabb lógni, ez blődség.

2017. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%
Soha nem voltam híve a melltartózásnak, akkor hordom ha nagyon muszáj és nem lógnak a csöcseim, pedig megettem már a kenyerem javát. Olyan ez mint nuna esetében a baba + saláta, nettó genetika.
2017. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%
Én pasi vagyok. Elmondom nálam, hogy van. Mármint a golyóimnál. Van amikor fecske szerűt, van amikor testhezálló bokszert, van amikor meg olyat hordok, amiben teljesen szabadon lóg. Én tök érzem, hogy mikor mi kell, mert az se jó, ha soha nem lóg szabadon és mindig tartva van, de néha meg érzem, hogy valahogy fáradtak és nem tenne neki jót a lógás. Ezt csak azért írtam le, hogy nálatok nem lehetne, hogy ilyesmi lenne a jó, hogy megtalálni az arányokat? Hogy legyen szabadon is, de ne legyen túlterhelve?
2017. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!