Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismersz olyan embert aki...

Ismersz olyan embert aki azért ment kamionosnak, mert minden több emberes munkavégzésből kiutálták?

Figyelt kérdés
Például az illető szűkszavú de dolgos ember volt-
2017. ápr. 22. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is megvan minden jogsim, találkoztam jópár sofőrrel, azok közül csak néhány volt ilyen, magának való mufurc pofa.

A többség az mind normális volt, olyan tipikus kisemberek, akik szívnak a főnökségtől.

Amúgy a kamionosok is elég sok emberkével érintkeznek naponta, hacsak nem 2000km van a fuvarok között rendszeresen, szóval ilyen antiszoc hozzáállással nem tudom milyen meló lenne megfelelő.

Inkább valami éjjeli őr, vagy BKV ellenőr, NAV revizor, stb...

2017. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Kamionosnak akkor menj, ha talpraesett vagy.

Én is azért áltam kamionosnak, mert én is hasonló beállitottságú vagyok... dolgozok, de hagyjanak békén. Igaz, nem rég óta csinálom, de pont annyit találkozok emberekkel, amennyire szükség van.

Bár néha a tróger és lusta raktárosok kihoznak a soodroból, mert azthiszi néha hogy ő az isten, de általában utána útnak indulok es lenyugszok...

De csatlakozok az elöttem szólókhoz, van 1-2 bunkó, de azokat meg lehet ismerni messziről...

2017. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De miért nevezitek bunkónak a szűkebb szavú embereket, azért, mert talán jobban végzi a munkáját, mint a folyton pofázos, menők akik mindenkin átgázolnak..... ?
2017. ápr. 23. 07:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem azért. Pl Tegnapelött volt Franciaországban, hogy beállt mellén egy magyar kolléga. Kiszállt köszöntem neki, és valamit dünnyögve elállt a parkoló másik végébe... pedigy csak ennyi volt, hogy "szia kollega".

Amit Te leírsz azokat nem tartja bunkónak senki, esetleg lehet társul mellé neked valami stilus is....

2017. ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én igazából rohadtul utálom a pihenőidőmet (hacsak nem 45-ös) elbaxni arra, hogy másnak a panaszait meg nyomorait hallgassam, ha már betalálnak és rákezdik akkor jóindulatból végighallgatom és megpróbálok bólogatni mintha megérteném, de ha tehetem inkább oda állok ahol senki sincs.


A waberersnél is mint a homokosok úgy összebújnak örökké, amikor ott voltam és mentem egy parkolóba minden hely szabad volt de akkor is 3-an egymás mellett álltak, én inkább elálltam a másik végére a parkolónak (persze ilyenkor odamegyek köszönök de kb ennyire csak), de mire megálltam már 2oldalról be is állt mellém 2 másik wabererses ...


Egyedül akkor hagytam ott őket látványosan, amikor már kezdett átmenni az egész dolog szecskáztatásba mint a katonaságban a kopaszoknál, hogy viccelődnek rajtam (akkor még kezdő voltam), meg oktítottak de úgy lekezelően, akkor mondtam hogy ok ennyi elég volt és otthagytam őket a pcsába, és ők meg így "hagyjátok, az újoncnak nem kell a segítség, már mindent tud..."


Megmondom őszintén hogy azért (is) szeretek kamionozni mert ált. minden munkahelyemen kiutáltak a kollégák, pedig semmit rosszat nem tettem soha ellenük, csak nem kommunikáltam velük annyira, mert nincs igényem nekem erre, én ilyen vagyok.

2017. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, nem, nem bunkó, csak olyan kicsit életunt, alig lehet velük beszélgetni, feltekeri jó hangosra a rádiót, ha vele vagyok, vagy telefonál órákat, de velem nem beszél.

Na ilyennel találkoztam jópárral.

2017. ápr. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

" Megmondom őszintén hogy azért (is) szeretek kamionozni mert ált. minden munkahelyemen kiutáltak a kollégák, pedig semmit rosszat nem tettem soha ellenük, csak nem kommunikáltam velük annyira, mert nincs igényem nekem erre, én ilyen vagyok. "



Totálisan megértelek én tök ilyen vagyok.

2017. ápr. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!