Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az általad ismert emberek...

Az általad ismert emberek otthona tiszta vagy piszkos?

Figyelt kérdés
Családtagok, rokonok, barátok...Ha elmész valamelyikükhöz, akkor mit látsz? Rend van, tisztaság vagy az ellenkezője, kosz és káosz? Milyen állapotú a konyha, fürdőszoba, wc? Mik a tapasztalataid? Ha vannak benti állataik, akkor utánuk rendesen takarítanak-e?stb...
2017. ápr. 23. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Van ilyen is,olyan is. Többnyire tisztaság van,de van olyan,akinél a kutya bent van és ugyanabból a tányérból eszik a kutya,amiből ők. Na mikor ezt megláttam,soha többé nem ettem náluk. Pedig szeretem az állatokat,de ez már nekem sok volt.
2017. ápr. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Rokonoknal rend van, de van olyan ismerosom, akinek ugy nez ki a lakasa, hogy a szobakban rumli van,ruhak kilognak a szekrenybol,kacatok mindenfele,szethanyva. A konyha egy bakteriumtelep, a mikroban megsulve egy molylepke,undorito tobb eves kosz,gaztuzhely fekete,csempen zsiros foltok. A kutya odapisil meg kakil,ahova kedve tartja. Es a feneket abban a mosdoban mossak le,amiben a gyumolcsoket.
2017. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Van olyan ismerősünk, barátunk, ahol Te azt gondolnád, rendetlenség van, vagy piszkos.

De aztán rájöttünk, csak látszat.

A valóság az, hogy a okosak, és az jó nekik, amiben élnek.

Viszont a fejükben, külön-külön is rend van.


Úgyhogy a látszat tényleg csal.

Nagyon is normálisak!!! Sőt, tudományos alapon is!

De ha szétnéznél náluk és elsőre ítélkezel, az inkább a Te önbecsapásod, mert a szemednek hiszel.

2017. ápr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Az én js ismerőseimnél mindig rend van,nálunk szokás,hogy csak összeülünk egy kávéra hétköznapokon is és akárhányszor megyek valahova mindig rend és tisztaság van.
2017. ápr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Én azokat szeretem ahol káosz van és ilyen ismerőseim vannak. Akik kényszeresen sikálnak és mindennek elvágólag megvan a helye ott valami bajt vélek felfedezni. A lazaság hiányát ,megfelelési kényszert.
2017. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 health visitor ***** válasza:
66%
Mi közöd van neked ehhez?
2017. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Koszonjuk epito hozzaszolasodat! Annyi,mint neked ide irni ilyen hasznos mondatot.
2017. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 health visitor ***** válasza:

Nyilvános kérdéshez bárkinek joga van hozzászólni. A házamat viszont nem rakom fel ilyen oldalakra, nyilván mert senkinek semmi köze hozzá. Mégis milyen kérdés ez? De nagy divat lett mások magánéletében, házában, meg pénztárcájában turkálni. Kedves kérdező, neked az otthonod tiszta, vagy piszkos? A fehérneműt hány fokon mosod? Milyen fajta kávéfőzőt használsz?

Adóbevallást ne töltsek fel? Csak, hogy mindenkinek megnyugodjon a pici lelke milyen becsületes vagyok!!!

2017. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:

Nem igazán járok másokhoz de többnyire tiszták. A barátaim lakhelyei átlagosan a zseni káoszát tükrözik de kosz nincs.

Rokonokhoz nem járok.

2017. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, az olyan emberek, mint a 8-as válaszoló magukra ismertek. De ez még a jobbik eset, mert ő még fejlődőképes, azaz megeszi a kosz, s valószínűleg egy pohár vizet nem tudnék nála jóízűen meginni, az illemhelyiség használatról nem is beszélve, de ő legalább magára ismer, azaz tudja, hogy nála uralkodó állapot nem normális. Talán kicsit szégyelli is magát, ezért őrjöngött a kérdést olvasva. Az igazán menthetetlen az, aki még csak magára sem ismer.
2017. ápr. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!