Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem van az a képességem...

Csak nekem van az a képességem, hogy az itteni felhasználókról csupán százalék és stílus alapján megmondom, hogy kik azok?

Figyelt kérdés
Nyilván azokról van szó, akikkel már privátban is leveleztem. (Sok ilyen ember van.)
2017. ápr. 23. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha valakivel levelezel, akkor természetes, hogy utána stílusát felismered. Főleg, ha a százaléka is ugyanannyi.

Engem is felismertek már így, legutóbb egy olyan ember, aki igencsak sértegetős kedvében írt rám.

2017. ápr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezt könnyen ki lehet szúrni. Meg azt is, mikor valaki már a 20. nevével regisztrál újra...
2017. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Na, akkor én ki vagyok, Kérdező? ;)
2017. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Még nem volt szerencsénk egymáshoz, így nem tudok választ adni.
2017. ápr. 23. 15:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem! Ez természet feletti képesség, csak te rendelkezel vele! Vigyázz, jogy ne jöjjenek rá sokan!

Viccet félretéve nekem is sikerült már 1x 2x, de nem olyan könnyű.

2017. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
A politika kategoriba en is ki tudom szurni a libsiket, meg akkor is ha tagadja hogy az lenne.
2017. ápr. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

#6-os, az inkvizíció is megtalálta a boszorkányokat, még ha tagadták is hogy azok lennének..


Egyébként tudomány kategóriában sem nehéz ráismerni valakire, az alapján ahogy logikailag felépíti a mondanivalóját könnyen azonosíthatóvá válik. Ha meg sületlenség azonnal rávágom hogy ki az. Kvantumzolitól kezdve bármelyik ezósig.

2017. ápr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Nah akkor én ki vagyok?
2017. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem képesség.


Egyszerűen túl sok időt cseszel el a gyakorin, ahelyett, hogy élnéd az életed.

2017. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem képesség. Én is megismerem néha, azokat akikkel privátban is beszéltem.

Sőt olyan is volt, aki kérdést írt ki, ahol nem látszik a százalék, de a stílusból és a problémából rögtön tudtam ki az.

2017. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!