Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem egy ilyen...

Mit akarhat tőlem egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Beszélek interneten egy pasival. Még személyesen nem találkoztunk. De nem tudom mit gondoljak róla, hogy mit akarhat tőlem. Volt már úgy hogy összevesztem vele, mégis írt utána is. Sokszor meg dicsér, hogy milyen szép vagyok. De van úgy hogy azt is megkapom tőle, hogy nem vagyok elég kedves hozzá pl. nem küldök magamról csak úgy képeket. Volt már úgy hogy megjegyezte, hogy reméli hogy nem beszélek más pasikkal. Meg úgy szólít pl. barátnőm. Meg volt már úgy hogy egy nap netes beszélgetés után akart találkozni, én meg ilyen hamar nem, akkor is megjegyezte hogy mi olyan sok dolgom lehet, hogy nem akarok vele találkozni. Még egyszer azt is mondta hogy küldjem át képen azt hogy jelenleg mit csinálok.
2017. ápr. 23. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez alapján nagyon tetszel neki.

Mondjuk, szerintem ez a "küldj képet magadról", "ugye másokkal nem beszélgetsz" dolgok ijesztőek.

Én lehet tiltottam volna már.

2017. ápr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Mi ez hogy baratnonek szolit? :D Ez valami nagyon nagy luzer lehet raadasul betegesen birtoklo is ha zavarja hogy mas pasikkal is dumalsz.
2017. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
megdugni.. mégis mit akarhatna.
2017. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy beteg embernek tünik, remelem azota mar törölted az eletedböl.
2018. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!