Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy kövér lánynak miért...

Egy kövér lánynak miért nehezebb a helyzete?

Figyelt kérdés

Egyébként 12 éves vagyok, 150 cm körül (azért mondom, hogy ,,körül", mert utoljára egy fél évvel ezelőtt mértek le minket, azt hiszem), és 60 kg (!!!). Tudom, kövér vagyok, és már sokszor tenni akartam ellene, és nyáron fogytam 10 kilót, de amikor elkezdődött a suli, sajnálatos módon visszahíztam. Azóta próbálkoztam a koplalással, de a szüleim mindig rám erőltetik a kalóriadús kaját, én meg nem tudok neki ellenállni. Meg amikor mondom, hogy fogyózok, mindenki kiröhög, amikor meg bedurcázok, akkor meg elkezdik mondani, hogy nem engem, hanem a helyzetet röhögik... Aha, persze... A helyzetet...

A suliban kaptam eleget a súlyommal kapcsolatosan, régen pedig anya állandóan mondta, hogy ha nem fogyózok, akkor egy hordó lesz belőlem... Meg a tesómra is egyben, de főleg rám célozgatott. A tesióra sem megy máshogy, én vagyok mindig a röhögés tárgya, én meg úgy teszek, mintha én is szórakoznék magamon, de amúgy totál össze vagyok törve. Azt remélem, a gimi ennél jobban fog menni, d emég kemény 2 évet ki kell, hogy bírjak itt, de már türelmetlen vagyok... Szükségem van barátokra, normális körülményre. Unalmas itt minden, az a baj, és csodálkoznak, hogy már szinte látványosan szenvedek, pedig próbálom erőltetni a vigyorgást, jókedvet, stb.

Szeretnék normális válaszokat. Köszönöm! :)



2017. ápr. 23. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia! :)

Megértelek, hiszen én is világ életemben kövét voltam, és sajnos a mai napig is az vagyok, de próbálj este hat után nem enni, és ha már ettél hatkor, de pl későn vacsiznak a többiek addig menj sétálni, hallgass közben zenét, később kocoghatsz is, és amikor ez rendszeressé válik a tesin is jobban fogsz tudni teljesíteni, mert nő az állóképességed, valamint le fog menni a hasból, és a combból is. :)

2017. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Hat ne koplalj, hanem egyel egeszsegesebben.

Mondd anyukadnak, higy te hurka helyett mondjuk rizsat eszet parolt zoldsegekkel. Suliba szendvics helyett vigyel gyumolcsoket, udito helyett vizet igyal.

Tornazz, de ne fuss, mert a suly miatt a terdizuleted rossz lesz!!!

Csak mozogj, az a lenyeg.

Ha tornazni nincs is kedved, kaja utan mindenkepp menj ki setalni minimum egy orara.

Ez mind ki dolog, de kezdetnek nagyon jo, es nagyon sokat el lehet vele erni!

Egyebkent 12 eves letedre nagyon intellingensnek tunsz, szep helyesen irsz, es jol fogalmazol:))

2017. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Testtömeg index alapján még épp a túlsúlyos szint alatt vagy. De ne koplalj semmiképp se, a kései vacsi hanyagolása jó ötlet, a mozgás is illetve az egészségesebb táplálkozás.

Mivel most még nősz szerintem próbálj meg valamit sportolni, jót fog tenni az alakodnak is illetve barátokat, közösséget is találhatsz ami meg a lelkednek tesz jót.

2017. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat minden válaszolónak! :) Igen, elég későn vacsorázik a család, kb. 8-kor szoktunk... :DD
2017. ápr. 23. 21:51
 5/9 AWarriorA válasza:

Hogy miért van kevesebb esélye egy ducibb lánynak?

Azért kedvesem, mert a bolygó 90%-a a társadalom által elfogadott irányleveket tartja szem előtt, illetve kevesen akarnak párkapcsolatot fiatalon, mert hogy YOLO(You only live once=egyszer élsz) És versengenek a fiúk, hogy minél több jó csajjal feküdtek le...Szegénységi bizonyítvány:5-ös...

A lányoknál monstanság ugyan ezt tapasztalom, nem mondom hogy én vagyok a Johnny Depp, de elismerték többen is hogy azért jól nézek ki, meg hülye sem vagyok...Csak én komoly kapcsolatot akarok, lefeküdni felkelni vele minden este és reggel...nem csak heti 2x dugni -.-" 22 éves srác vagyok és már nagyon kezd a tököm tele lenni a sok szexmániás emberrel.Nem az mert azért fontos meg jó is...de nem a legfontosabb és nem a legjobb egy kapcsolatban.

Tanácsom neked:Emeld fel az állad, mert leesik a koronád ^^ mindig lény magabiztos és büszke arra amit tudsz, ne arra amid van ;)

2017. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

100%ban megértelek

Amíg az egészséged rovására nem megy, addig egyszerűen érezd jól mafmgad a bőrödben. Persze a lelki egészség mindennek az alapja, és ne hagyd, hogy az alpári parasztok akik piszkálnak téged tönkretegyék azt! Ez a legfontosabb! Ne sanyargasd magad koplalással. Csináld ami jól esik!

15/lány, 172 cm 84kg

Írj rám, ha szeretnél beszélgetnj :)

2017. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia, kedves hatodik! :) Köszönöm a tanácsokat! ^^
2017. ápr. 27. 14:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a világi emberek egyre inkább a külsőségekkel foglalkoznak, párt is ez alapján választanak. A belső értékek másodlagosak. Ezért van annyi boldogtalan kapcsolat, és válás.
2017. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 AWarriorA válasza:
Kedves nyolcadik, ha tudnám hogy miért csak 48% ban adsz hasznos válaszokat...(ja mert butul a nép és nem értik amit mondasz? más tészta) Teljesen igazad van!
2017. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!