Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszanéztek a múltba, mi...

Ha visszanéztek a múltba, mi volt a legnagyobb hibátok, amit jóvá tennétek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 20:57
1 2
 1/20 anonim válasza:
40%
2évet voltam együtt az exemmel,rá egy évre már volt egy kapcsolatom de szüneteltünk és én le feküdtem az exemmel,ezt megbántam. És a páromnak a mai napig nem mondtam el(3éve történt).
2017. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
19%
Mért néznék vissza a múltba?
2017. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer, még másodikos koromban, a suliba lehetett vinni nylon szatyrokat, és azon szánkózni (mármint télen). Nekem az egyik legjobb fiúbarátom véletlenül elszakította, nekem pedig megmondták a szüleim, hogy megvernek, ha nem egyben hozom haza. Én pedig nagyon dühös lettem, és a legjobb fiúbarátom fejét belenyomtam a jeges hóba. Én azóta sem bocsájtottam meg magamnak, hogy ezttettem.


A másik pedig, hogy kiskoromban nagypapámat nem szerettem, vagyis szerettem, de nem ezt mutattam. Tiszteletlenül, csúnyán beszéltem vele. Aztán, most mire fölértem ésszel, már késő, mert nincs kitől ezekért bocsánatot kérni...

2017. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy nem tanultam rendesen, nem követtem az álmaimat, és hogy férjhez mentem fiatalon. Ezeket mind másképp csinálnám ha újra kezdhetném.
2017. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

nehez kerdes, talan az hogy tul hamar lefekudtem a baratommal, ha nehezen adtam volna oda magam akkor most jobban megbecsulne,tul konnyu preda voltam:/

de lehet akkor ossze sem jovunk szoval lehet semmit nem valtoztatnek..

2017. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%
#1 mierr tetted? ha igazan szeretned a parod akkor szuneteles alatt nem az exeddel szexeltel volna.. ha kiderulne en a parod helyeben lehet kidobnalak mar csak azert is mert titkoloztal es a titkolozasnak mindig oka van.. ha nem jelentett volna neked semmit akkor elmondod a parodnak..
2017. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként sajnos bántottam pár kisállatot, azt hiszem rajtuk vezettem le a frusztrációimat, amit a családom miatt éreztem. Azóta is nagyon bánom, de a múltat el kell fogadni, nem szabad hibáztatni senkit sem, meg kell bocsátanom magamnak és másoknak is, és tudomásul kell vennem, hogy akkoriban ennyire voltam képes.
2017. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

Nős férfival való kapcsolatot.

Rossz pályaválasztást.

2017. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%

Jó olvasni, hogy egyeseknek ennyi baja van.

Nekem kb az, hogy megszülettem :D

Minek?

A legjobb, hogy nem is otthonülő, magányos semmirekellő vagyok, akit senki se sajnálna(akkor már odatettem volna magam), szal csak az tart vissza, hogy mi lesz a családommal, barátokkal, hitellel....

2017. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
1válaszoló vagyok,épp ez a pláne nem szerettem,és ezért volt szünet. 1hónapra rá ujra megpróbáltuk most boldogok vagyunk .
2017. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!