Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha télen valaki kimegy es...

Ha télen valaki kimegy es lefekszik a hidegbe reggelre biztos hogy meghal?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 25. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány fok van éppen. Ha -30 akkor elég valószínű.
2017. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Es ez fajdalmas lehet?

Ha kimegyek es egybol elalszok mert elotte napokig nrm aludtam akkor is erezni fogok vni?

2017. ápr. 25. 00:32
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a szervezet ébreszt (ha nem vagy eszméletlen)

Aztán remeg hogy jobb legyen a verkeringes

Aztan kezdenek fájni a végtagok (jelzés hogy csinálj valamit)

Aztán a remegés már görcsös

Kb 12 ora mulva a szervezet kezd kimerülni a harcban nincs tartalékenergia (pl nem eszel iszol)

Másodpercekre elaltat hogy erőt gyűjtsön

De egyszercsak már nem tud többé ébreszteni.


Kb ilyesmi

El nem tudom képzelni hogy lehet ezt szándékkal kivárni, ha nem magatehetetlen(pl mozgaskorlatozott, eszméletlen, stb) az ember

2017. ápr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne öld meg magad.


[link]

2017. ápr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha öngyilkos akarsz lenni, akkor tuti nem fogsz megfagyni.

Ha viszont véletlenül kint maradsz 10 percre, akkor tuti.

M-törvény

2017. ápr. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindenki írja a hülyeségeit, hogy fájdalmas meg úgyse halsz meg hamar, csak hogy ne tedd meg a lépésedet. Nem, nem vagyok köcsög, csak válaszolni fogok NORMÁLISAN a kérdésedre, mint elméleti kérdés.

[link]

Sőt!

A cikk szerint még meggyorsítani is lehetséges a folyamatot, magyarul a lehűlést, alkohollal (azt várná az ember, hogy pont fordítva)

"Az alkohol értágító hatású, aminek következtében a szervezet központi részéből a melegebb vér a végtagokba áramlik. Ez meggyorsítja a belső területek lehűlését, ahol a létfontosságú szervek találhatóak."

Csak a hidegérzetet csökkenti, tehát kevésbé fogja érezni a hideget, de elméletileg gyorsítja a lehűlését a testnek, vagyis az adott illető gyorsabban is hal meg.


Persze az is hozzátartozik, hogy hiába vagy nagyon álmatlan, a szervezet valószínű túlélő módra váltana s felébresztene párszor, de függően attól hogy milyen hideg van, reggelre sztem fix, hogy meghalna az illető. Akár fájdalommentesen, ha alkoholt iszik rá :D

Ez nem javaslat, sem késztetés, hogy na akkor ez egy jó módszer, nem, ne legyél öngyilkos, csak válaszoltam normálisan a kérdésre.

2017. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van veszélye. Ha nem halsz meg, mielőtt rád találnak és mentőt hívnak, akkor tele leszel fagyási sérülésekkel. A szöveteid elhalnak, súlyosan károsodhat a veséd és a belső szerveid. Egy komolyabb vesebetegség után 3 naponként mehetnél, hogy a teljes véred leszívják, és újat engedjenek beléd. Minden öngyilkosságnak van veszélye. Olvasd el a linket, ott leírják, hogy egy öngyilkosságra hány próbálkozás jut, és sokan azt is megbánják, hogy megpróbálták. Hidd el, nem akarsz öngyilkos lenni. Ne légy az, kérlek szépen.


[link]

2017. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!