Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Cigany ember szemben is rossz...

Cigany ember szemben is rossz lehet a magyar nep, erre nem gondolnak a rasszistak?

Figyelt kérdés
Vagyok en, egy normalis cigany, es csak azert elitel rengeteg magyar, amiert cigany vagyok. Az ok elvukkel, nekem is lenne okom utalni oket.

2017. ápr. 26. 18:25
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Marmit a magyarsagot.
2017. ápr. 26. 18:26
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
a magyarok nem kotnek beled nem keregetnek nem lopnak hazudnak dolgoznak, a cigok pont ezek ellentetje most akkor mit csodalkozol??
2017. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Csak elitelnek a szarmazasom miatt, akkor is, ha jo ember vagyok.
2017. ápr. 26. 18:32
 4/31 A kérdező kommentje:
Ez pedig szamos negativ elmenyt jelenthet szamomra.
2017. ápr. 26. 18:33
 5/31 anonim ***** válasza:
98%

A magyarok mikor mennek oda a cigányokhoz ilyen dumákkal az utcán hogy: "testvérem adj már egy cigit, meg pénzt, meg mutasd már a telefonod, te verted meg az öcsémet? stb..."

Várj tudom már. Mondjuk úgy soha?

2017. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Nem csak abban a formaban lehet rosszat tenni.
2017. ápr. 26. 18:35
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Itt a viselkedéskultúráról van szó. Ami a romák egy nagyon túl nyomó többségének sajnos nincs.
2017. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem minden országban vannak olyan emberek akik lopnak, csalnak, hazudnak. Én nem élek Magyarországon. Van egy csomó cigány barátom, osztálytársam,ismerősöm. Valamelyiknek van munkája, becsületes kedves, és van egypár olyan akinek csak a szülei züllöttek,de a gyerek az rendes. Nem ítélem el őket, amíg nincs rá okom. Én is sokszor megkaptam azt,hogy itt jön egy hülye tót amikor nem is ismerték. Sokszor neveztek hazugnak mert egyesek szerint hülyeség,hogy Szlovákiában élek magyarként és beszélem a nyelvet. Megtanultam ezeket nem magamra venni. Ha valaki téged lenéz akkor az az ő hibája. Addig ne vedd magadra amíg becsületes embernek tartod magad. Sajnos sok olyan cigány van akik miatt ennyi előítélet van az emberekben és ezért nem veszik észre a jókat. Nem vagyok cigány de valamilyen szinten megértem a helyzeted.
2017. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van, nem csak fizikailag lehet bántani a másikat, az sem jogos téged elítélnek azért mert abba a rasszba születtél, holott erről nem te tehetsz. De aki elítél téged csupán ez miatt azzal miért akarnál barátkozni vagy kapcsolatot fenn tartani? Törődj azokkal akik nem a hovatartozásod alapján ítélnek meg téged, és ne foglalkozz azokkal akik ismeretlenül szidnak téged vagy elítélnek vagy lenéznek. Sok ember csak saját magát nem ítéli el.
2017. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Most miről beszélsz ? Tessék : https://www.youtube.com/watch?v=FV2-Z009S8s
2017. ápr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!