Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennek a csávónak honnan van...

Ennek a csávónak honnan van ennyi pénze?

Figyelt kérdés

Ismeritek? Egyébként házi őrizetbe van..


https://www.youtube.com/watch?v=R0vRAEXuGZ0&t=70s


2017. ápr. 26. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Hülyén tettem fel a kérdést, nyilván nem tudjátok ti se honnan van ennyi pénze.. inkább úgy kérdezem, honnan "lehet" ennyi pénze?
2017. ápr. 26. 19:54
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem én azt nem akarom tudni.. véletlen se hiányzik, hogy összefüggésbe hozzanak egy ilyen emberrel.
2017. ápr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak pár húszezrest lóbál, ehez egyáltalán nem kell gazdagnak lenni. Ha egybe kivenném a megtakarított pénzem, akkor én is nyugodtan tudték csinálni egy ilyen videót.
2017. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
fogpótlásra még így sem telik neki,látod.
2017. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi pénze? Hihetetlen, hogy, hogy el lehet kápráztatni még az embereket egy pár darab húszezressel, meg egy gagyi aranynyaklánccal... Ha kivenném a megtakarításaimat készpénzben, jóval több lenne mint ami a koszos mancsában van, mégsem dicsekedem vele a youtubeon.
2017. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb 360-400 ezer lehet nála. Azèrt ez nem hatalmas összeg. Gondolom seftel,de nekem tisztán összejön ennyi egy turnusban. Mégsem dicsekedek vele,sőt inkább csendbe is maradok,mert az emberek magyon irígyek. De csak a pénzre! A munkára már annyira nem,amivel azt a pénzt megkeresem. De ettől a nyomoréktól nem irígylem. Legalább a fogát csináltatná meg. Ez egy tipikus felfuvalkodott, nyomorból valamennyire kitört retkes cigány. Pedig néhány cigánnyal nincs bajom,de ilyen videók után felháborodok és utálom az összeset. És ez a hülye gyerek elhiszi magáról,hogy menő. Pedig annyira primitív és szánalmas.
2017. ápr. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lóbàl pàr huszast attól egyàltalàn nem gazdag csak azt hiszi hogy sukár.

Szerintem ennyi az össz vagyona.

2017. ápr. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!