Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a barátnőm vonatúton megy...

Ha a barátnőm vonatúton megy vécére az nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Szüleimnél töltöttük a mai napot. Mikor elindultunk hazafelé a vonattal közölte velem, hogy elmegy vécére. Kérdeztem, megvárjam-e a mellékhelyiségnél, de mondta nyugodtan menjek a helyemre, mert ő most nem csak pisilni fog. (Máskor mindig megvárjuk egymást) Valóban, jópár percig bent volt. Nem firtatram a témát, de úgy érzem valamilyen okból nem merte elintézni a szüleimnél. Emiatt kicsit kellemetlenül érzem magam. 21F
2017. ápr. 29. 18:18
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy éppen menstruál,és muszáj volt emiatt kimennie a mosdóba.
2017. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Mégis miért lenne ciki, azért van a WC a vonaton.
2017. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Most az a bajod, hogy sz*rt a vonaton, vagy hogy nem a szüleidnél ment el??
2017. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
A szüleid is stopperrel állnak a wc ajtó mellett hallgatózva? Mert ha igen,akkor nagyon is normális,ha barátnőd nem akarta ott elvégezni a dolgát. Amúgy meg nem értem mi a gondod, pisilt egyet és akkor mi van? Minden pisi-kakilása helyszínét és időtartamát így megjegyzed?
2017. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

És arra nem gondolsz, hogy annyira kellett neki, hogy nem bírta volna ki amíg elértek a szüleidhez? Meg minek akartad megvárni az ajtó előtt?

Egyébként még ha ki is bírta volna, akkor is teljesen normális, szerintem mindenki inkább semleges területen végzi el a dolgát, mint vendégségben.

2017. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe semmi ciki nincs. Én még sosem intéztem nagydolgot Anyóséknál:D Volt, hogy náluk aludtunk néhány napot, de inkább "haza hoztam":D A férjem csak nevetett, hogy hogy bírtam:D
2017. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt egyedül az a ciki, hogy te azzal foglalkozol, hogy a csajod hol és mennyit kulázik.
2017. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak félt ott elmenni, én se tudtam régen idegen helyen idegek emberek között.Aztán egyszer amikor alig bírtam hazafelé megfogadtam hogy legközelebb inkább órákat trónolok:D
2017. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
talán maga alá kellett volna sz@rnia?
2017. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Meghajtotta a töltött kápinyó. Semmi baj sincs ezzel,mindenki kakil. Még aki nem vallja be,az is... 😄
2017. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!