Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hatásos tanulás közben a...

Hatásos tanulás közben a 'study music'?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnt hatásos, jobban tudtam figyelni a leckére.

Ezt szoktam nyomatni:

https://www.youtube.com/watch?v=VBwXanY73mc&t=1738s

2017. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Van, akinek segít, van, akinek nem.
2017. máj. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
Emberfüggő. Én pl. csendben szeretek tanulni de a koliban nem mindig van csend. Amikor beszélnek körülöttem, inkább hallgatok valami monotonabb, instrumental zenét.
2017. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg egyénfüggő. Nekem ezek a youtubos sutdy musicoc nem jöttek be. Alapvetően nem szeretem, ha szól közben zene, mert akkor arra figyelek, de néha segít a monoton elektronikus zene. Főleg mateknál, mert rááll a szabályszerűségre tőle az agyam.
2017. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a study musictól általában csak álmos leszek. Amúgy általában csendet igénylek, de ha zaj van körülöttem akkor Ludovico Einaudit szoktam hallgatni (érdekes de ő nem álmosít el), vagy skót zenét, időnként Disney zenéket csak zongorával. Olyan zenét aminek valami szövege van, szerintem nem érdemes, legalábbis nekem nem, mert akkor énekelek tanulás helyett.
2017. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!