Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha valaki elképesz...

Mit tegyek, ha valaki elképesztő ígéreteket tesz nekem, cserében segítenem kell neki bizonyos kényes ügyek megoldásának kivitelezésében?

Figyelt kérdés
Egy hasonló, esetleges alkalom esetében azonnal nemet kellene mondanom a furcsa alaknak? (Alapvetően sem bíznék meg benne, ha van is benne valami különös...)
2017. máj. 4. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg kérjen segítséget a rendőrségen, ott segítőkészek az emberek.

Ha furcsa alak minek álsz szóba vele...

2017. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem állok szóba vele, csak felvetettem egy esetleges alkalmat, mivel néha látok hasonló személyeket.
2017. máj. 4. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Rejtélyes kérdésre csak tátom a számát.
2017. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tessék?

Semmi más nem történt azon kívül, hogy szóba hoztam egy szinte bárkivel előfordul(hat)ó élethelyzetet, és annak helyénvaló megoldásának kérdését, még ha bizonytalannak tűnő formában is, amely a mondatok játéka miatt további kérdéseket vethet fel a nem eléggé "átlátó" szemek számára.

2017. máj. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!