Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Instagramon állandóan...

Az Instagramon állandóan oroszok lájkolnak, követnek be és most már a képeimhez is hozzászólnak. Mi lehet ennek az oka? (Nem vagyok orosz)

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 02:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerem ezt az Instagramot, de lehet, hogy valami olyan neved, kulcsszó, vagy akármi (?) van, ami oroszul jelent is valamit. Vagy csak véletlenül egynek megtetszett valami, azt azóta az ismerősi körében reklámozza.
2017. máj. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

-Hashtag/location alapján kerestek, és megtaláltak


-Követőket gyűjtenek, "csak úgy", vagy reklámoznak valamit

2017. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Le fog rád csapni az orosz maffia, és elvisznek szexrabszolgának.
2017. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem jelent semmit a nevem oroszul.Csak a monogrammom,plusz a születési évem utolsó 2 számjegye
2017. máj. 6. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg fordítsd le, hogy mit írnak....
2017. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi lett azóta irogatnak még?

Miket írtak?

2017. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak ilyen hangulatjeleket.Most pár napja is két vagy három orosz csaj lájkolta a kutyámról feltett képet.Pedig elég komoly nők voltak,valami modellek lehetnek
2017. szept. 15. 16:24
 8/9 anonim válasza:

Valami infó azóta ?

Velem is ez van !

2017. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan a történet nem mai, de azt tudom (tudtam, tapasztaltam), hogy megkörnyékeznek ilyen olyan ismeretség kapcsán.

Csak úgy hagyhatták el Oroszországot (Szovjetuniót), hogy meghívót kellett bemutatniuk.

Nagy pénzeket kínáltak egy kamu esküvőért...

2020. máj. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!