Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elballagtam, de még mindig...

Elballagtam, de még mindig egy helyben fuldoklom?

Figyelt kérdés

elballagtam a mai napon.. es ahogy vegig neztem a rokonaimon, barataimon..azt lattam, hogy nem ismernek. Ha megtudnák, hogy meleg vagyok kitagadnának.. Így viszont annyira egyedül érzem magam. Mint egy hisztis kislány úgy érzem magam, de mégis ezt érzem..


18LL



2017. máj. 6. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Költözz el egy nagyvárosba, ott valamivel toleránsabbak az emberek-.
2017. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem vagy egyedül. Sokan átéltük...majd idővel változik, könnyebb lesz. Erre jobbat nem igazán lehet írni.
2017. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha ennyire egyedul erzed magafat, akar el is mondhatod nekik es ki is tagadhatnak, ugyanott vagy. Szerintem neked sem hianyoznanak. Toltsd meg az eleted olyan emberekkel, akik elfogadnak es szeretnek teged leszbikusan.

Nem mondom, h egyszeru az indulas egyedul, foleg erettsegi utan, de sztem muszaj lenne kimozdulnod ebbol a kozegbol. Akar tippeket is adhatok hogyan, ha neked nincs otleted hogyan.

2017. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te is tovább tanulsz, akkor legalább másik városba kerevedsz, és ott olyanokkal ismerkedhetsz meg akik elfogadnak...

Én is ezt teszem

18/LL

2017. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ájron válasza:
100%
Ha tovább tanulsz, egyetemen sokkal jobb lesz. Személyes tapasztalat :)
2017. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kivancsi lennék hol tartasz most. :)

olyan jo lenne ilyen vissza tekintés néha az ilyen kérdésekhez.


..vajon már megnyiltál és boldogabb vagy?

2019. jún. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!