Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tökéletes alibi ötletek és...

Tökéletes alibi ötletek és vagy gyilkosság ötletek? Kriminológia órára kéne, de meg vagyok lőve.

Figyelt kérdés
Az alibi lenne talán a legfontosabb, de bármi jól jöhet! :D
2017. máj. 8. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Gyilkossági ötletek: mérgezés (olyannak, aki hanyag evő), lelővés, megfojtás, balesetnek beállított gyilkosság.

Alibi: elment kirándulni, ahol be is jelentkezett valami vadőr állomásra stb., kiment egy barátjával pl moziba, beteg volt, otthon maradt.

Hova jársz, hogy ilyen órád van? Nagyon jól hangzik!

2017. máj. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik tökéletes alibi.
2017. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

több rex felügyelőt kellett volna nézni 15 éve :DDD

a tökéletes gyilkosság, ami ki sem derül. pl elrabolod az áldozatot, és maró savval szétmarod a holttestet, hogy semmi ne maradjon belőle, és kiöntöd a csatornába. (breaking badben is volt ilyen) :DDD

2017. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

X aktákban van minden :D


Tökéletes gyilkosság pl az lehet ha egy arra hajlamos egyént öngyilkosságba kergetsz, de úgy h semmi különösebben elítélendőt nem csinálsz közben.

2017. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es: nekünk a jogi karon volt ilyen óránk.
2017. máj. 9. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igazából ez csak egy mellékes tárgyam, de a gyilkosság részét már kitaláltam, szinten ezzel a savas megoldással, de az alibi a kérdéses, gondoltam rá, hogy pl egy parkolójegy az lehet e esetleg, de igazan jó ötletem nincs
2017. máj. 9. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Jégcsappal gyilkolni (ezt egy könyvben olvastam)- ujjlenyomat nem lesz, mert elolvad a gyilkos fegyver :).
2017. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alibibe mást is bele lehet vonni?

Mert akkor az ötlet: megkérnék egy barátot, és mindketten ugyanott megvágnánk késsel a kézfejünket (felületi sérülés). A barátot beültetném az autómba és elküldeném 3 megyével odébb, hogy menjen át nagy sebességgel egy ilyen ellenőrző pont alatt napszemüvegben, sapkában, a megvágott kézfeje pedig a látszódjon mindenképpen a fotón.

Annyival még lehetne tuningolni, hogy odaadod neki a mobilodat és felhívna valakit, telefonálás közben fényképeznék, stb.

2017. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!